máj28

BL-tippjáték – a Barca és gazz mindent vitt!

BL-tippjáték 10 hozzászólás

Játssz te is a BL-tavasz tippjátékban!

A szerda esti döntő volt tippjátékunk utolsó mérkőzése, melyen a Barcelona meglepő magabiztossággal verte 2-0-ra a címvédő Manchester Unitedot. A BL-tavasz érdemi része azonban már korábban eldőlt.

A Sportingbettel közösen indított játékban 150 eurós feltöltést nyer a győztes, de a dobogósok is elég szép summát kapnak az irodától. A döntő végeredményét 11-en találták el, gratulálok nekik, igaz a végeredményt ez már nem befolyásolta. Gazz már korábban megnyerte a második felvonást, 10 találatát meg sem közelítette senki. A második helyre viszont hatan futottak be, a sorsolás döntött a nyereményekről. Sly 75, negy4ketto pedig 25 euróval gazdagodik.

laslandes 4

A nyertesek kérem, hogy az oszi@tippek.com címre küldjék el Sportingbet-azonosítójukat!