Becenév: Rossazzurri, Gli Elefanti, Etnei

leghíresebb játékosok: Andújar, Maxi López, Mascara, P. Ledesma, Potenza, E. Carboni, Morimoto

A legfrissebb Catania-hírek:

Ápr27

Az elnök utasítására új edzőt keres a Juventus

Forrás: Foci24

A La Repubblica című lap értesülései szerint Luigi Delneritől mindenképpen megválik a Juventus vezetősége A Juve a hétvégén 2-2-es döntetlenre végzett a Catania együttesével, így továbbra is csak hetedik a bajnokságban tovább

Ápr26

Del Neri: Nem csak mi hibáztunk

Forrás: TopFoci

A Catania elleni mérkőzés után mindenki csalódott volt. tovább

Ápr26

Maxi López a Lazióba tart?

A Catania argentin csatárának, Maxi Lópeznek az ügynöke elismerte, hogy többször is voltak tárgyalások a Lazio elnökével, Claudio Lotitóval, illetve hogy a játékos szívesen menne Rómába Bár a 27 éves López a mostani idényben nem olyan eredményes, mint az előzőben, de ügynöke szerint több kérő is van (Forrás: olasz-foci tovább

Ápr25

Juventus: vége a Delneri-érának?

Forrás: Focitipp

A Catania elleni hazai iksz már sok volt a vezetőségnek - állítják az olasz lapok. tovább

Ápr25

Juventus: Agnelli új edző keresésére utasította Marottát - lapértesülés

Forrás: Nemzeti Sport

A római La Repubblica értesülései szerint a Catania elleni 2–2-es bajnokit követően Andrea Agnelli, a Juventus elnöke új vezetőedző keresésére utasította Giuseppe Marotta sportigazgatót. tovább

Ápr24

Csúnyán elszúrta a Juventus

Forrás: Samsung Sport

A hajrában kapott két góllal szerzett pontot a Catania a torinóiak otthonában. tovább

Ápr24

A végén bukta a győzelmet a Juve

Forrás: FN - Sport

A torinóiak Del Piero két góljával már 2-0-ra vezettek, mégis ponthoz jutott a Catania. tovább

Ápr23

Ismét botlott a Juventus (Videóval)

Bár tíz perccel a vége előtt a Juventus még két góllal vezetett, a vendég Catania kiegyenlített és pontot szerzett Torinóban az olasz labdarúgó-bajnokság 34 fordulójának szombati zárómérkőzésén tovább

Ápr23

Serie A: Del Piero-dupla után pontot mentett a hajrában a Catania

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 34. fordulójának záró mérkőzésén a Juventus hazai pályán 2–2-es döntetlent ért el a Catania ellen. A „zebrák" Alessandro Del Piero duplájával kétgólos vezetést szereztek az első félidőben, ám a 81. percben Alejandro Gomez révén szépíteni tudott a Catania, majd a 93. percben Francesco Lodi révén egyenlített is. tovább

Ápr22

Női vízilabda BEK: Szücs Gabrielláék döntőbe jutottak hazai pályán

A hazai pályán szereplő CN Sabadell és az Orizzonte Catania játssza a női vízilabda BEK idei döntőjét. tovább

Ápr17

A Lazio simán nyert, a Juve nem bírt a Fiorentinával

Az olasz bajnokság 33. fordulójában a Lazio a Catania otthonában győzedelmeskedett. tovább

Ápr16

A Catania el akarja adni legjobb játékosát

Maxi Lópezért már több nagy klub is bejelentkezett. tovább

Ápr10

Videó: Rudolf szabadrúgásból rúgott kapufát

Forrás: Pepsifoci

Nagy kedvvel futballozta végig Rudolf Gergely a Bari-Catania meccset, mely 1-1-es eredménnyel végződött. Rudolf több lehetőséget, egy gólpasszt (0:38) és egy kapufát (1:54) jegyezhetett a találkozón.

tovább

Ápr10

Videó: Rudolf Gergely remek szöglete után szerzett gólt a Bari

Döntetlennel (1–1) ért véget a Bari–Catania olasz bajnoki labdarúgó-mérkőzés a Serie A 32. fordulójában. Rudolf Gergely nagy szerepet játszott a hazaiak pontszerzésében, mert Gazzi gólja előtt a magyar válogatott támadója végezte el a szögletet. tovább

Ápr10

Rudolf gólpasszig és kapufáig jutott az ikszelő Bariban - videó!

Rudolf Gergely továbbra is tartja remek formáját, az otthon játszó Bari azonban nem tudott nyerni, 1-1-et ért el a Catania ellen. A magyar támadó végig a pályán volt, gólpasszt adott, és egy kapufát is lőtt. Szintén kezdő volt Vass Ádám is, de őt lecserélte a Brescia edzője, még az első félidőben. Vass csapata is 1-1-et játszott, igaz, idegenben, Cagliariban. Laczkó Zsolt és Koman Vladimir nem jutott szóhoz a Sampdoriában.

tovább

= 6): ?> Első << Előző = 0 ): print '...'; endif; if( $max_page != 1 ): while( $temp <= $max_page ): if( ( $temp >= ( $page - 4 ) ) && ( $temp <= ( $page + 4 ) ) ): if( $temp == $page ): ?> Következő >> Utolsó

0): $i++; $rel_post = array_shift($related_posts); ?> post_date, 5, 2 ) ) ]; ?>

ID) as $tag): ?> Nincs hozzászólás