leghíresebb játékosok: Böde, Otten, Leonardo, Csukics, Józsi, Jova, Gyömbér, Bönig

A legfrissebb Fradi-hírek:

Dec03

NB I: Az egyik szemem sír, a másik nevet – Pintér Attila

Forrás: Nemzeti Sport

A Mezőkövesd Zsóry hazai környezetben két góllal (2–0) nyert a címvédő Ferencváros ellen az NB I 18. fordulójában. A győztes hazaiak vezetőedzője, Pintér Attila szerint az ő akaratuk érvényesült, míg Máté Csaba, az FTC pályaedzője úgy látta, az egyéni védelmi hibák pecsételték meg a sorsukat. tovább

Dec03

Mezőkövesd vs. FTC – A bajnoki címvédő ellen küzd a „száguldó újonc”

Forrás: Borsod online

Mezőkövesd - Szombaton jó játékkal akarja megörvendeztetni közönségét a Mezőkövesd Zsóry FC a Ferencváros ellen. tovább

Dec02

Magyar Kupa: FTC–Bp. Honvéd a nyolcaddöntő rangadója!

Péntek reggel az M4 Sport Sportreggeli című műsorában megtartották a 2016–2017-es Magyar Kupa nyolcaddöntőjének sorsolását, amelynél ezúttal is Nyilasi Tibor segédkezett. A nyolc között biztosan lesz három nem élvonalbeli együttes. Két NB I-es biztosan búcsúzik. A címvédő Ferencvárosra a Bp. Honvéd elleni párharc vár. tovább

Dec01

FTC: Gera elmondta, miért vette le a maszkját

Védőmaszkban játszott, ám maszk nélkül lőtte be a sorsdöntő tizenegyest a Puskás Akadémia hálójába Gera Zoltán, az FTC válogatott középpályása – a zöld-fehérek rutinos labdarúgója a klub honlapjának elmondta, miért döntött a „maszktalanítás” mellett. tovább

Nov30

FTC: korábban is szóba került az érkezése, valószínűleg aláír

A borsonline.hu információja már szinte biztos, amit a Nemzeti Sport Online előrevetített, hogy a korábban is a Ferencvárosban futballozó Holczer Ádám lesz Jova Levente utódja a labdarúgó NB I címvédőjénél. A soroksári kapus maga is úgy nyilatkozott, valószínű, hogy visszatér korábbi klubjához, ahol szeretné felvenni a versenyt Dibusz Dénessel. tovább

Nov29

Férfi vízi: szerdai meccsdömping, öt magyar csapattal

Öt magyar férfi vízilabdacsapatot is medencébe szólít a szerdai nemzetközi program: a Bajnokok Ligájának főtábláján az OSC és a Szolnok éppen egymás ellen kezdi meg az oda-visszavágós rendszerű, tízmérkőzéses sorozatot, míg a másik hatosban az Eger Dubrovnikban szerepel. Az Eurokupában a BVSC otthon, az FTC idegenben játszik a negyeddöntős párharcok nyitányán. tovább

Nov29

Férfi vízi: meccsdömping szerdán öt magyar csapattal

Nov29

FTC: Nagy kár, hogy nincs annyi emberi nagyság Kassaiban, hogy… – Kubatov

Kubatov Gábor, a Ferencvárosi Torna Club elnöke már nem haragszik Kassai Viktorra, de reméli, hogy a játékvezető egyszer beismeri a hibáit. tovább

Nov26

Labdarúgó NB I – Két góllal győzött az FTC a Gyirmót ellen

Budapest - A címvédő Ferencváros az esélyeknek megfelelően két góllal legyőzte a Groupama Arénában a sereghajtó Gyirmót együttesét a labdarúgó OTP Bank Liga szombati, 17. fordulójában. tovább

Nov26

Tíz perc alatt fordított, a Vasast verte a Honvéd

Forrás: Sportgéza

De még mindig az angyalföldiek az elsők a futball NB I.-ben, az FTC már csak két pontra. tovább

Nov26

NB I: FTC–Gyirmót – élőben az NSO-n!

FTC–Gyirmót találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről! tovább

Nov26

FTC: a német edző hagyja, hogy Máté Csaba kiabáljon

Thomas Doll büntetése miatt (korábban a Haladás, legutóbb a Vasas elleni bajnokin küldte el a játékvezető a kispadtól a Ferencváros vezetőedzőjét, aki kétmeccses eltiltást kapott), Ralf Zumdick és Máté Csaba irányítja a zöld-fehéreket a Gyirmóttal szembeni szombati bajnokin a labdarúgó NB I-ben. A német pályaedző arról beszélt a Nemzeti Sportnak, mire készülnek a főnök „távollétében”. tovább

Nov25

Mol Liga: az UTE hosszabbításban győzte le a DVTK-t

A jégkorong Mol Liga alapszakaszában a Dunaújváros magabiztos győzelmet aratott a Csíkszereda ellen, a HK Beograd hátrányból felállva fordított és két góllal megverte a Brassót. A nap rangadóján a UTE hosszabbításban 3–2-re felülmúlta a DVTK-t. Az FTC legyőzte a Debrecent, ezzel megszakította nyolc meccses nyeretlenségi sorozatát. tovább

Nov25

Torna mesterfokú ob: ismét Babos és az FTC a bajnok

A férfiaknál Babos Ádám nyerte a tornászok mesterfokú bajnokságának összetett versenyét pénteken Győrben, a csapatverseny első helyét pedig az FTC Ybl Tervező szerezte meg, ezzel mindkét kategóriában a címvédő győzött. tovább

Nov24

A Fradi vezérigazgatója lemondott az NB I-es bizottság elnöki posztjáról

Forrás: Origo Sport

Lemondott az NB I-es bizottság elnöki posztjáról Orosz Pál, az FTC Zrt. vezérigazgatója. tovább

Júl20

Három tippből lesz közel hatszoros pénz. Jó lesz!

Bajnokok Ligája, BL, fc asztana, Ferencváros, FH Dundalk, partizani, VMFD Zalgiris Nincs hozzászólás

FC Asztana–VMFD Zalgiris Az első meccs 0–0-ra végződött, vagyis még semmi sem dőlt el. Az Asztana az erősebb a csapat, a kazah bajnokságban nincs ellenfele, és az előző idényben a BL-csoportkörben is szerepelt. A két csapat közül egyértelműen a kazahok az erősebbek, ... tovább

Júl16

Duplázunk a Fradival. Pont

Fradi, Haladás, NB I Nincs hozzászólás

Ferencváros–Haladás A Fradi egyeduralkodó volt az előző idényben, igazából csak a bajnoki cím behúzása után botlott. A Haladás az 5. helyen végzett, és nem volt rossz, és idegenben sem. A két csapat utolsó négy meccse 9-1-es gólkülönbséget hozott a Fradi javára. ... tovább

Júl13

Kegyetlenül duplázunk a Fradi BL-meccsével

Bajnokok Ligája, BL, Ferencváros, Fradi, partizani Nincs hozzászólás

A Partizani 15-szörös bajnok és kupagyőztes, keretéből a kapus, Alban Hoxha az egyetlen, aki megjárta az Eb-t. A csapat erőssége a védelem, 36 bajnokin 19-szer gólt sem kapott, a középpályája agresszív és leginkább arra törekszik, hogy megtörje ellenfele ritmusát. A ... tovább