leghíresebb játékosok: Dragóner, Balog Z., Rósa D., Csizmadia, Heinz

A legfrissebb Fradi-hírek:

Máj02

Prukner: Nem lehetünk elégedettek

Forrás: TopFoci

Az FTC-DVSC 1-1-es döntetlennel zárult meccs után így értékelték a szakvezetők a Sport Televízióban a történteket. tovább

Máj02

Fradi: "Érződik a pénzhiány a játékosokon"

Forrás: Pepsifoci

Az FTC-DVSC (1-1) után Prukner László olyan problémákról beszélt, amelyek nem kiváló csapategységre utalnak az Üllői úton. Prukner szavai szerint nincs egység az öltözőben, és ha a csapat feljebb szeretne kapaszkodni, akkor az egymás közötti viszonyoknak helyre kell állnia. A csapat egyik legrutinosabb tagja, Balog Zoltán sem tagadta, komoly gondok vannak, amit egyelőre nehéz orvosolni.

tovább

Máj02

Már csak a negyedik a Fradi

Forrás: Borsod online

Már csak a negyedik a FradiFerencváros - A negyedik helyre csúszott vissza a Ferencváros a labdarúgó NB I-ben. tovább

Máj01

Prukner a Fradi nagy gondjáról: "Nincs egység az öltözőben"

Kondás Elemér nem volt elégedett az egy ponttal, de Prukner László sem volt maradéktalanul az. Az FTC szakvezetője ugyanakkor olyan problémákról beszélt, amelyek nem kiváló csapategységre utalnak. Prukner szavai szerint nincs egység az öltözőben, és ha a csapat feljebb szeretne kapaszkodni, akkor az egymás közötti viszonyoknak helyre kell állnia.

tovább

Máj01

NB I: Még az öltözőben sem vagyunk egységesek - Prukner László

Forrás: Nemzeti Sport

Döntetlennel (1–1) ért véget a labdarúgó NB I 26. fordulójának záró mérkőzése, a Ferencváros–DVSC-TEVA összecsapás. A két csapat vezetőedzője egyetért abban, hogy csak a győzelem lett volna elfogadható, ám míg debreceni oldalon optimistán tekintenek az elkövetkező fordulókra, az FTC mestere, Prukner László együttese legfőbb gyengeségét emelte ki. tovább

Máj01

Pontosztozkodással zárult az FTC - Debrecen meccs az NB I-ben (Videóval)

Forrás: Foci24

A Ferencváros hazai környezetben 1-1-es döntetlent játszott a címvédő Debrecennel a labdarúgó Monicomp Liga 26 fordulójának vasárnapi zárómérkőzésén tovább

Máj01

Pontosztozkodással zárult az FTC - Debrecen meccs az NB I-ben

Máj01

Labdarúgó NB I: öngóllal mentett pontot az FTC a DVSC ellen

A labdarúgó NB I 26. fordulójának vasárnapi mérkőzésén a Ferencváros hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott a DVSC-TEVA-val. A hazaiak a 84. percben esett Mirszad Mijadinoszki öngóllal egyenlítettek Adamo Coulibaly 56. percben szerzett találatát követően. tovább

Máj01

Férfi vízilabda ob I: az FTC és a Szolnok is idegenben győzött

A férfi vízilabda ob I 5–8. helyekért folyó rájátszás vasárnapi játéknapján az FTC és a Szolnok is nagyarányú győzelmet aratott idegenben. tovább

Máj01

Labdarúgó NB I: FTC-DVSC élőben az NSO-n!

Hamarosan kezdetét veszi a labdarúgó NB I 26. fordulójának rangadója, a Ferencváros–DVSC-TEVA mérkőzés, amelyről élő, szöveges tudósítást olvashatnak itt, a Nemzeti Sport Online-on! tovább

Máj01

Monicomp Liga: FTC - DVSC-TEVA (élő)

Supertitle

NB I, 26. forduló - kattints az eredményre!

Forrás: InfoRádió

A Debrecen drámai csatában, hétméteresekkel győzött vasárnap a KEK-döntős FTC otthonában a női kézilabda NB I elődöntőjének mindent eldöntő harmadik meccsén, ezzel bejutott a fináléba. tovább

Máj01

Női kézi NB I: drámai csatában, hétméteresekkel döntős a DVSC a Népligetben

A női kézilabda NB I elődöntőjének harmadik mérkőzésén  az FTC-Rail Cargo Hungaria 19–15-ös félidei vezetés után izgalmas végjátékban 29–29-re végzett a rendes játékidőben a DVSC-Korvexszel, így következtek a hétméteresek. Az idegek harcát a debreceniek bírták jobban, 4–2-re legyőzték a lövőpárbajban a zöld-fehéreket, és ezzel bejutottak a döntőbe.  tovább

Máj01

A Lokinak megvan a gyógyszere a Fradi ellen - ezt várják az edzők

Prukner László, az FTC szakmai igazgatója nem szeretné, ha folytatódna a Kaposváron látott szerencsétlenkedés a DVSC-TEVA elleni meccsen vasárnap, ehhez szerinte az kell, hogy a Fradi önmagát is legyőzze. Kondás Elemér szerint megtalálták a legjobb gyógyszert a rangadó előtt.

tovább

Máj01

Labdarúgás: az MU az Arsenalhoz, a DVSC az FTC-hez látogat - program

A labdarúgó NB I 26. fordulójának záró mérkőzésén a címvédő DVSC-Teva a dobogós helyezésért küzdő Ferencvároshoz látogat. Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 35. fordulójában a listavezető Manchester United a harmadik helyezett Arsenal vendége lesz, s ha nyer, az „ágyúsok” már biztosan nem szerezhetnek bajnoki címet. tovább

= 6): ?> Első << Előző = 0 ): print '...'; endif; if( $max_page != 1 ): while( $temp <= $max_page ): if( ( $temp >= ( $page - 4 ) ) && ( $temp <= ( $page + 4 ) ) ): if( $temp == $page ): ?> Következő >> Utolsó

0): $i++; $rel_post = array_shift($related_posts); ?> post_date, 5, 2 ) ) ]; ?>

ID) as $tag): ?> Nincs hozzászólás