leghíresebb játékosok: Vlaar, de Cler, Tomasson, Castaignos

Dec07

Ehhez elég tökösnek kell lenned: tízszeres pénz három meccsből

Anderlecht, Celta Vigo, El, Európa-liga, Fenerbahce, Feyenoord, Panathinaikosz, St. Etienne Nincs hozzászólás

Panathinaikosz–Celta Vigo A Panathinaikosz borzasztó formában van, amit az El-re is átmentett, öt meccsen egy pontot szerzett, három gólt rúgott és tizenegyet kapott, ezzel a mérleggel pedig tök utolsó csoportjában. A Celta harmadik a kvartettben, de ha úgy alakul a csoport ... tovább

Szept28

Ha nem kell a hatszoros pénz, ne is kattints!

Ajax, El, Európa-liga, Fenerbahce, Feyenoord, Manchester United, Standard Liege, Zorja Nincs hozzászólás

Fenerbahce–Feyenoord A Feyenoordnak nagyon megy ebben az idényben, jól játszik a csapat és jönnek is az eredmények. Az Európa-liga első körében például verte a Manchester Unitedet is. A Fenerbahce nem indított jól a török bajnokságban, aztán az El-ben is meglepetésre ... tovább

Szept21

Csütörtökön ezekkel a szorzókkal játszunk: 1,90; 1,80; 1,50

1860 münchen, Espanyol, Feyenoord, Osasuna, oss, St. Pauli Nincs hozzászólás

Feyenoord–Oss A Feyenoord az első osztályban hat meccsből hatot nyert meg és a 16 lőtt gól mellett csak kettőt kapott. Az Oss a másodosztályban szerepel, és hét forduló után a 15. helyen áll (2–1–4), viszont 11 gólt lőtt és 13-at kapott. A két csapat kerete között ... tovább

Dec18

Hollandia: iksz a rangadón, ezzel csak a Feyenoord járt jól

Forrás: Nemzeti Sport

A holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Eredivisie) 17. fordulója után 5 pont az éllovas Feyenoord előnye: a rotterdamiak szombaton 3–1-re legyőzték a Vitesse-t, üldözőik, az Ajax és a PSV 1–1-es döntetlent játszottak a vasárnapi csúcsrangadón. tovább

Dec11

Eurofutball: az Ajax kikapott, a Benfica derbit nyert

Az Ajax labdarúgócsapata 1–0-ra kikapott a Twente otthonában, így hárompontos hátrányba került a holland élvonalat vezető Feyenoorddal szemben. A portugál első osztályban lisszaboni derbit rendeztek, amelyen a Benfica 2–1-re legyőzte a Sportingot. tovább

Dec10

Hollandia: egygólos sikerrel zárkózott a PSV

A PSV Eindhoven hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Go Ahead Eaglest a holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Eredivisie) 16. fordulójában, és három pontra megközelítette a vasárnap pályára lépő Feyenoord, Ajax duót. tovább

Dec08

El: a Manchester United és a Fenerbahce is továbbjutott

Győzelmével a Manchester United és a Fenerbahce is továbbjutott a labdarúgó Európa-liga A-jelű csoportjából, kiesett a Zorja és a Feyenoord kettőse. tovább

Dec04

Videó: pokoli nagy gól a Feyenoordtól, de mi az ott a háttérben?

A listavezető Feyenoord a városi derbin 6–1-re kiütötte a Sparta Rotterdamot a holland labdarúgó-bajnokság 15. fordulójában. A második gólt Jens Toornstra szerezte egy hatalmas lövésből. Éles szemű olvasóink felfedezhetnek egy érdekességet, ha csak a lelátóra összepontosítanak, miután persze megnézték a középpályás bombagólját. tovább

Nov27

Eurofutball: 4 meccsen 21 gól Belgiumban; Vécseiék pocsék szériában

Vécsei Bálint kezdőként 58 percet játszott a svájci élvonalbeli Luganóban, amely a 36. perctől emberhátrányban játszva 5–1-re kikapott a Vaduztól. A Lugano nyolc bajnoki óta nyeretlen, sorozatban negyedszer kapott ki. Hollandiában a Feyenoord a 99. (!) percben mentette 3–3-ra az Utrecht elleni mérkőzést, így az Ajax – amely 1–0-ra győzött a Heerenveen ellen – pontszámban beérte az éllovast. A belga első osztályban a négy vasárnapi mérkőzésen összesen 21 gól esett, ebből hét az Anderlecht–Mouscron találkozón (7–0). tovább

Nov24

El: a Manchester United visszavágott a Feyenoordnak, négy góllal

A Manchester United négygólos győzelmet aratott a Feyenoord ellen a labdarúgó Európa-liga csoportkörének ötödik fordulójában, így még él az angolok továbbjutási reménye. tovább

Nov24

El: Manchester United–Feyenoord élőben az NSO-n!

A labdarúgó Európa-liga csoportkörének ötödik fordulójában a Manchester United győzelmi kényszerben fogadja a Feyenoordot, kövesse a mérkőzést onlive, szöveges közvetítésünk segítségével! tovább

Nov23

Csütörtöki sportműsor: MU–Feyenoord, három NFL-meccs

A Korhut Mihályt foglalkoztató Hapoel Beer-Seva az Internazionalét fogadja a labdarúgó Európa-liga csoportkörének ötödik fordulójában, míg a Manchester United a Feyenoordot. Íme, a csütörtöki sportműsor. tovább

Nov22

Videó: édesanyja halála után csillagszórókkal üzentek a szurkolók

Tonny Vilhena, a holland élvonalban szereplő Feyenoord futballistája nemrég elvesztette édesanyját. A szurkolók egészen különleges megemlékezéssel készültek, hogy biztosítsák a játékost támogatásukról: csillagszórókkal világították meg a De Kuip stadiont. tovább

Nov07

Hollandia: Feyenoord, PSV, Ajax – majd’ egy éve nem történt velük ilyen

A mögöttünk hagyott hétvégén rendezték a holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 2016–2017-es kiírásának 12. fordulóját, amelynek során a három bajnokesélyes csapat egyike, a Feyenoord, a PSV és az Ajax sem tudta begyűjteni a három pontot. Utánajártunk, legutóbb mikor fordult elő ehhez hasonló az Eredivisie-ben. tovább

Nov06

Hollandia: elvesztette veretlenségét a Feyenoord, de az Ajax is botlott

A holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Eredivisie) 12. fordulójában elveszítette veretlenségét a listavezető Feyenoord, mely a Go Ahead Eaglestől kapott ki 1–0-ra. A Feyenoord 22 mérkőzéses bajnoki veretlensége szakadt meg, a rotterdami csapat ezelőtt február 14-én, a PEC Zwollétól szenvedett vereséget. Az Ajax nem tudta teljes mértékben kihasználni riválisa botlását, mivel 2–2-es döntetlent játszott Alkmaarban az AZ ellen. tovább

Nov03

Videó: betalált, majd az ősi rivális nevét skandálta

Bár a Celta Vigo 3–2-es vereséget szenvedett az Ajax otthonában a labdarúgó Európa-liga csoportkörének 4. fordulójában, a vendégek támadójának, John Guidettinek volt oka az örömre. A svéd játékos a 78. percben állt be, egy perccel később pedig már gólnak örülhetett. Ráadásul, mivel a 2011–2012-es szezonban az amszterdamiak egyik legnagyobb riválisánál, a Feyenoordnál szerepelt, az Ajax-szurkolók hangos fütyülésbe kezdtek. Erre Guidetti azt kiáltotta: „Feyenoord, Feyenoord!” tovább

Okt30

Eurofutball: Priskinék rangadót nyertek; megint ikszelt a Feyenoord

A szlovák élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban a harmadik helyen álló Slovan Bratislava 2–0-ra legyőzte a tabellán második Podbrezovát. Priskin Tamás csereként 21 percet töltött a pályán. tovább

Okt23

Eredivisie: az Ajax ellen ért véget a Feyenoord győzelmi sorozata

A holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Eredivisie) tizedik fordulójában a listavezető Feyenoord 1–1-et játszott az Ajax ellen. tovább