Szín: zöld-fekete (vörös-feketében játszanak)

leghíresebb játékosok: Enke, Stájner, Hanke, Forssell, Cherundolo, Krzynowek

A legfrissebb Hannover-hírek:

Ápr30

Videó: Négyessel lépett BL-helyre a Bayern

Forrás: Pepsifoci

Nagyon simán, 4-1-re legyőzte a Bayern München a Schalkét a Bundesligában, így a Hannover botlását kihasználva előrelépett a harmadik helyre a táblázaton. Nézd meg az összefoglalót!

tovább

Ápr29

Robben szerint most nagy szükségük lenne Van Bommelre

Forrás: Foci24

Arjen Robben szerint a Bayern München megérzi a télen Milanba szerződött Mark van Bommel hiányát A Bayern München a Bundesliga legutóbbi fordulójában csak 1-1-es döntetlent játszott Frankfurtban, így visszacsúszott a Hannover mögé a negyedik helyre tovább

Ápr25

Kavar a Bayern

Forrás: TopFoci

A csütörtöki sikerével a Hannover visszaelőzte a harmadik helyen a Bayern Münchent, amely csak döntetlenre volt képes a Frankfurt ellen szombaton. tovább

Ápr23

A Hannover edzője, Slomka: majdnem tökéletesek voltunk

Nagyon elégedett a Hannover 96 trénere, Mirko Slomka csapata Freiburg elleni játékával A hannoveriek 3-1-re győztek idegenben, és fél óra sem kellett ahhoz, hogy 3-0-ra elhúzzanak tovább

Ápr22

Hannoveri hadüzenet a Bayern Münchennek

Forrás: Focitipp

Huszti Szabolcs korábbi klubja ellopná a bajoroktól a Bajnokok Ligája-indulást. tovább

Ápr22

A Hannover ismét a Bayern előtt

A Freiburg hazai pályán nem tudott pontot szerezni a BL-kvalifikációért küzdő ellenfele ellen a német bajnokságban. tovább

Forrás: Foci.hu

Fellépett a Bundesliga harmadik helyére a  Hannover csapata miután 3-1-es győzelmet aratott Freiburgban a német bajnokság 31. fordulójának csütörtöki összecsapásán. tovább

Ápr21

A Hannover tovább harcol a Bayernnel

Forrás: Sportgéza

A Hannover 3-1-re verte a Freiburgot. tovább

Ápr21

A Hannover legyőzte a Freiburgot (Videóval)

A Hannover magabiztos játékkal kétgólos győzelmet aratott a Freiburg csapata felett a német labdarúgó-bajnokság 31 fordulójának csütörtöki nyitómérkőzésén tovább

Ápr21

Lelökték a Bayernt a dobogóról

Idegenben aratott 3-1-es győzelmet a Hannover együttese a Freiburg ellen. A hannoveriek sikere azt is jelenti, hogy a Bayern Münchent megelőzve felléptek a dobogó harmadik fokára.

tovább

Ápr21

Bundesliga: a Hannover egy óra alatt elintézte a Freiburgot idegenben

Forrás: Nemzeti Sport

A Hannover 3–1-re legyőzte a Freiburgot idegenben a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 31. fordulójában. tovább

Ápr18

Véget ért a szezon Van Nistelrooy számára

Az idény hátralévő részében már nem léphet pályára Ruud van Nistelrooy, a német Bundesligában szereplő Hamburger SV holland labdarúgója A klub bejelentése szerint a támadó bal vádlijában elszakadt egy izom a szombati, Hannover elleni bajnokin (0-0) tovább

Ápr18

Bundesliga: véget ért a szezon Van Nistelrooy számára - hivatalos

A Hannover elleni szombati összecsapáson (0–0) vádlisérülést szenvedő Ruud van Nistelrooy számára vélhetően befejeződött az idény – jelentette be honlapján a hírt a csatárt alkalmazó Hamburg. tovább

Ápr17

17 perces triplával robog a Bayern a Bundesligában

Kihasználta a Bayern a Hannover hamburgi pontvesztését, a bajorok a Leverkusen elleni 5-1-es diadallal léptek fel a Bundesliga dobogójára. A meccs hőse a triplázó Mario Gomez volt. A Leverkusen ugyanakkor lassan leszámolhat bajnoki aranyálmaival.

tovább

= 6): ?> Első << Előző = 0 ): print '...'; endif; if( $max_page != 1 ): while( $temp <= $max_page ): if( ( $temp >= ( $page - 4 ) ) && ( $temp <= ( $page + 4 ) ) ): if( $temp == $page ): ?> Következő >> Utolsó

0): $i++; $rel_post = array_shift($related_posts); ?> post_date, 5, 2 ) ) ]; ?>

ID) as $tag): ?> Nincs hozzászólás