Szín: zöld-fekete (vörös-feketében játszanak)

leghíresebb játékosok: Enke, Stájner, Hanke, Forssell, Cherundolo, Krzynowek

A legfrissebb Hannover-hírek:

Jan18

Egri győzelem, újbudai iksz a BL-ben

Forrás: Origo Sport

Az Eger három góllal nyert a Hannover ellen a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában. Az OSC döntetlent játszott a Bresciával. Bajnokok Ligája, csoportkör, 4. forduló, B csoport:ZF-Eger - Hannover (német) 10-7 (5-4, 2-0, 1-1, 2-2)a magyar csapat gólszerzői: Erdélyi 4, Hosnyánszky 3, Kovács 3 Dabrowski Norbert csapatának fontos volt a hazai győzelem, mert az első három fordulóban egy győzelem mellett kétszer kikapott. Az első negyed kilenc találatot hozott, a folytatásban viszont már nehezebben estek a gólok. A második nyolc percben két eredményes akcióval háromra növelte előnyét az Eger, s ugyanennyi volt a különbség a harmadik után is. A negyedik szakasz elején 9-5-re módosult az állás, s bár a Hannover gyorsan visszajött két gólra (9-7), Hosnyánszky Norbert beállította a végeredményt. A magyar csapat a következő fordulóban a spanyol CNA Barceloneta vendége lesz február 8-án. A csoport:A-Híd OSC Újbuda-AN Brescia (olasz) 7-7 (4-2, 0-0, 1-3, 2-2)a magyar csapat góldobói: Salamon 3, Bátori 2, Zalánki, Nagy 1-1 Az OSC-nek és olasz vendégének egyformán rendkívül fontos volt a szerda esti összecsapás, merthogy nagy valószínűséggel e két csapat egyike végez majd a hatosban még továbbjutást érő helyen, miután várhatóan a Szolnoké - amely a Final Six, vagyis a hatos döntő házigazdájaként a torna automatikus résztvevője - és a görög Olympiakoszé lesz a csoportban az első két hely. A magyar és az olasz csapat a BL második selejtezőkörében már találkozott, s akkor 11-11-re végzett egymással. A mostani meccsen az olasz bajnokság ezüstérmese gyengén kezdett a hazai ob I-ben legutóbb bronzérmes újbudaiak ellen, a házigazdák a vezetés megszerzése után háromgólos (4-1) előnyre tettek szert. A 4-2-es első negyed után a másodikban egyetlen találat sem esett, a harmadikban viszont a Brescia előbb közelebb jött az OSC-hez (4-3), majd utol is érte (5-5). A befejező nyolc percben az OSC legjobbjának, a triplázó Salamon Ferencnek köszönhetően visszavette a vezetést (6-5), bő két perccel a vége előtt azonban már az olaszok álltak jobban (6-7). 43 másodperc volt hátra, amikor Bátori Bence egyenlített, s maradt is a 7-7-es döntetlen, így azonos eséllyel folytatódik a két csapat között a rivalizálás a jobb csoporthelyezésért. A következő játéknapon, február 8-án az OSC Athénban az Olimpiakosszal találkozik. tovább

Nov17

Férfi kézi: Atman három évre aláírt a Hannoverhez

Forrás: Nemzeti Sport

Igaznak bizonyult a korábbi hír, Pavel Atman valóban a Hannover férfi kézilabdacsapatában folytatja pályafutását. tovább

Nov13

Férfi kézi: a Breszt elveszti egyik legjobbját – sajtóhír

A Handball Planet értesülése szerint Pavel Atman a Meskov Breszt férfi kézilabdacsapatától a Hannoverhez igazol. tovább

Okt02

Hibátlanul a póló-BL-be

Az A-Híd OSC-Újbuda a német Hannover együttesét is legyőzte, így százszázalékos teljesítménnyel csoportelsőként jutott tovább a férfi vízilabda Bajnokok Ligája selejtezőjének első köréből, amelynek házigazdája volt a Nyéki Imre Uszodában. tovább

Okt02

Férfi vízi BL: csoportelsőként jutott tovább az OSC

Az A-Híd OSC-Újbuda a német Hannover együttesét is legyőzte, így százszázalékos teljesítménnyel, csoportelsőként jutott tovább a férfi vízilabda Bajnokok Ligája selejtezőjének első köréből, amelynek házigazdája volt a Nyéki Imre Uszodában. tovább

Aug14

Eurofoci: Megyeri-hiba, Stieber debütált, Guzmics nem játszott

Megyeri Balázs hibázott csapata, a Greuther Fürth Hannover elleni bajnokiján, Stieber Zoltán pedig debütált új csapatában, a Kaiserslauternben – eredmények Európa futballpályáiról. tovább

Aug14

Eurofutball: Megyeri hibázott, Stieber debütált

Jun10

La Liga: Dárdai is kiszemelte, de a Sevillát választotta

Az Európa-liga-győztes Sevilla szerződtette Kijotake Hirosit, a Bundesligából kieső Hannover japán válogatott támadóját, aki négyéves szerződést kötött a spanyol csapattal. tovább

Jun06

Hoffenheim: bizonytalanság Szalai Ádám jövője körül

A német sajtóban is téma Szalai Ádám régóta tartó gólképtelensége, találgatják is, hol folytatja a legutóbb kölcsönben Hannoverben játszó, de a Hoffenheim keretéhez tartozó magyar labdarúgó a következő szezonban. tovább

Máj29

Leicester City: német válogatott játékos érkezik orvosira

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Leicester Citynél folytathatja pályafutását Ron-Robert Zieler, a Bundesligából kieső Hannover kapusa. tovább

Máj27

Videó: Kleinheisler klasszis csapattársának gólja mindent vitt

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság, a Bundesliga hivatalos honlapján és Twitter-csatornáján nemrégiben megszavaztatta olvasóit a 2015–2016-os szezon legszebb góljáról. A győztes 57 százalékkal a Kleinheisler Lászlót is a soraiban tudó Werder Bremen klasszis csatára, Claudio Pizarro lett. A perui támadó a Hannover ellen 4–1-re megnyert hazai bajnokin egy látványos megoldás után szerezte csapata második gólját. tovább

Máj18

Hertha: két másik Hannover-játékosra is szemet vetett Dárdai

Sajtóhírek szerint a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban hetedik helyen végző Hertha BSC érdeklődik Kijotake Hirosi és Noah-Joel Sarenren-Bazee, a Bundesligából kieső Hannover két játékosa iránt. tovább

Máj15

Bundesliga: Szalai Ádám köszönetet mondott

Szalai Ádám Facebook-üzenetben megköszönte a Hannover szurkolóinak és alkalmazottainak a támogatást, amelyet a klubnál töltött fél idény alatt kapott. tovább

Máj15

Alaba kenterbe verte a Bayern öltözőjét

A Bayern München a Hannover 3-1-es legyőzésével ünnepelte hazai pályán a bajnoki címét. A játékosok előbb a pályán átvették a bajnoki érmeket, majd az öltözőben folytatták az ünneplést, amelyről a csapat középhátvédje, Jerome Boateng posztolt videót, amelyből kiderül: egyedül David Alabának van érzéke a tánchoz. tovább

Máj15

Bayern: videó az öltözőből – Götzéék ünneplős tánca mindent visz!

Szombaton a Bayern München a Hannover 3–1-es legyőzésével, német bajnokként zárta a Bundesliga 2015–2016-os szezonját. A klub játékosai a pályán vették át az érmeket, majd az öltözőben folytatták az ünneplést. tovább

Ápr14

Pénteken a gólokra megyünk és majdnem hatszoros pénzünk lehet belőle

Hannover, Lyon, Mönchengladbach, Nice, pogon szczecin, ruch chorzow Nincs hozzászólás

Ezekkel a szorzókkal okoskodunk: 2,10; 1,70; 1,60. Lyon–Nice A második és negyedik találkozik egymással, a két csapat akár helyet is cserélhet a tabellán. A Lyon otthon a második legjobb mutatóval bír (10-3-3, 33-13), hat meccs óta veretlen hazai pályán: öt győzelem, ... tovább

Ápr07

Vagány szorzókkal jövünk: 2,15; 1,90 és még egy 1,50-es is becsúszott

Hannover, Hertha, Lyon, Midtjylland, montpellier, viborg Nincs hozzászólás

Ezzel így jó is vagy mára, nem? Montpellier–Lyon A Montpellier a 16. helyen áll a bajnokságban és egyelőre 4 pontra van a kieső zónától. Most éppen nincs formában, négy meccs óta nyeretlen (0–2–2). Otthon felemás arcát mutatja a csapat, bár inkább veszít, mint ... tovább

Márc01

A Bundesligából jön a nap tippje

Bundesliga, Hannover, Wolfsburg Nincs hozzászólás

1,95-ös oddsért teszünk a gólokra. Hannover–Wolfsburg A Hannover tök utolsó a bajnokságban, a hétvégén megverték a Stuttgartott, de legutóbbi tíz bajnokijukból így is csak kettő tudtak megnyerni. A Wolfsburg hullámzóan teljesít az idényben, jelenleg formában van a ... tovább