leghíresebb játékosok: Väyrynen, Jong-A-Pin, Grindheim, V. Elm, Dost

A legfrissebb Heerenveen-hírek:

Nov03

Ezekre a szorzókra megyünk rá: 2,20 és 1,75

Heerenveen, Hertha, Mönchengladbach, Sparta Rotterdam 2 hozzászólás

Sparta Rotterdam–Heerenveen A Heerenveennek nagyon megy ebben az idényben, 11 forduló után 22 pontja van, amivel a 4. helyre jó. Idegenben kifejezetten jó 3-2-1-es mérleggel és 14-6-os gólkülönbség társul, otthonuktól távolt utolsó négy meccsükön veretlenek maradtak, ... tovább

Jan27

Miért ne akarnál nyerni kilencszeres pénzt csütörtökön?

Feyenoord, Heerenveen, las palmas, mirandes, Sevilla, Valencia Nincs hozzászólás

Három meccsből jöhet össze a jóság. Feyenoord–Heerenveen A két csapat jelenlegi formája hasonlóan ingadozó. A Feyenoord most épp nincs jó passzban, viszont otthon játszik, ahol pedig kifejezetten jó mutatóval bír: 7–1–1, 20–6. A Heerenveen viszont izgulhat, mert ... tovább

Dec10

Pénteken Dzsudzsákék meccséből húzunk durván hasznot

bursaspor, excelsior, Heerenveen, Mainz, osmanlispor, Stuttgart Nincs hozzászólás

És ha még két meccset hozzácsapunk, akkor nagyon boldogok leszünk. Bursaspor–Osmanlispor A Bursaspor 14 forduló után csak a 13. helyen áll, kerete alapján ennél sokkal több van a csapatban. Bár Dzsudzsákék védelme stabil, a támadójátékuk gyenge. A hazaiak legutóbbi ... tovább

Jan10

Real: bemutatták Ödegaardot az új csapatánál

Forrás: Nemzeti Sport

Kedden hivatalosan is bemutatták a holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Heerenveen új igazolását, a Real Madridtól távozó Martin Ödegaardot. A 18 éves labdarúgó kölcsönbe érkezik, szerződése 2018 nyaráig szól. tovább

Jan10

Kölcsönadhatja csodagyerekét a Real Madrid

Forrás: Origo Sport

A holland Heerenveenhez került kölcsönbe a norvég Martin Ödegaard, aki csodagyerekként érkezett két éve a Real Madrid labdarúgócsapatához. tovább

Jan09

Real Madrid: Ödegaardot holland csapatnak adják kölcsön

A holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Heerenveen bejelentette, hogy kölcsönveszi Martin Ödegaardot a Real Madridtól. tovább

Jan08

Nagy Konrád 19. lett a gyorskorcsolya Eb-n

A holland Sven Kramer nyerte a Heerenveenben rendezett gyorskorcsolya Európa-bajnokság összetett versenyét, amelyben az egyedüli magyar induló, Nagy Konrád 19. lett. tovább

Jan08

Gyorskorcsolya Eb: Kramer nyert összetettben, Nagy Konrád 19.

Jan07

Gyorskorcsolya Eb: Wüst ötödik diadala összetettben

A nőknél a hazai közönség előtt versenyző Ireen Wüst nyerte az összetettet a Heerenveenben zajló gyorskorcsolya-Európa-bajnokságon. tovább

Nov27

Eurofutball: 4 meccsen 21 gól Belgiumban; Vécseiék pocsék szériában

Vécsei Bálint kezdőként 58 percet játszott a svájci élvonalbeli Luganóban, amely a 36. perctől emberhátrányban játszva 5–1-re kikapott a Vaduztól. A Lugano nyolc bajnoki óta nyeretlen, sorozatban negyedszer kapott ki. Hollandiában a Feyenoord a 99. (!) percben mentette 3–3-ra az Utrecht elleni mérkőzést, így az Ajax – amely 1–0-ra győzött a Heerenveen ellen – pontszámban beérte az éllovast. A belga első osztályban a négy vasárnapi mérkőzésen összesen 21 gól esett, ebből hét az Anderlecht–Mouscron találkozón (7–0). tovább

Júl19

Légiósok: Otigbának magyar válogatott csapattársa lehet

Lengyel lapértesülés szerint a Legia Warszawa labdarúgócsapata is érdeklődik a Heerenveenben játszó Otigba Kenneth iránt. tovább

Júl14

MTK: végleg megvették a Heerenveentől a támadót

Az MTK hivatalos honlapján jelentette be, hogy végleg megvásárolta Varga Szabolcsot, a holland Heerenveen játékosát. tovább

Máj11

Nigéria: Otigba álma egyre közelebb, hamarosan behívhatják

Otigba Kenneth, a holland élvonalbeli Heerenveen magyar-nigériai kettős állampolgárságú védője hamarosan meghívót kaphat a nigériai válogatottba. tovább

Ápr21

Videó: Van der Sar „tombolt” az Ajax gólja után

Edwin van der Sar a lelátóról tekintette meg az Ajax idegenbeli meccsét a Heerenveen ellen a holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Eredivisie) 32. fordulójában. A most 45 éves exkapus kilenc esztendőt töltött az Ajaxban, így szoros érzelmek fűzik a klubhoz. Legalábbis ez érződik ki a reakciójából Arkadiusz Milik első gólja után. tovább

Ápr21

Hollandia: „Túl közel volt a bíró szájához a síp” – Otigba edzője a büntetőről

Mint ismert, a holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Eredivisie) 32. fordulójában az Ajax Arkadiusz Milik duplájával 2–0-ra nyert a Heerenveen otthonában, így két körrel a vége előtt hattal jobb gólkülönbsége miatt tartja az előnyét a PSV-vel szemben. Az amszterdamiak az 57. percben büntetőből szereztek vezetést, miután a nigériai-magyar Otigba Kenneth kezéről lepattant a labda a 16-oson belül. tovább

Ápr11

Hollandia: Otigba iránt angol csapatok érdeklődnek – sajtóhír

Holland sajtóhír szerint a Heerenveen labdarúgócsapatát erősítő Otigba Kenneth iránt két másodosztályú angol klub is érdeklődik. tovább

Ápr10

Eurofoci: Otigbáék nagyon meglepték az AZ Alkmaart

A Heerenveen Otigba Kennethtel a soraiban 4–2-re legyőzte az AZ Alkmaart a holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 30. fordulójában. A portugál bajnokságban nagy meglepetésre kikapott a Porto. tovább

Ápr03

Eurofutball: Köteles vetélytársa elképesztő öngólt hozott össze

A holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Eredivisie) 29. fordulójában Otigba Kenneth együttese, a Heerenveen 2–1-re nyert a Roda otthonában. A rekordbajnok Ajax a forduló záró mérkőzésén Arkadiusz Milik vezérletével már a félidőre eldöntötte a PEC Zwolle elleni meccset, így visszaállt az élre. tovább