leghíresebb játékosok: Ibisevic, Compper, Obasi, Ibertsberger, Salihovic, Beck, Babel

A legfrissebb Hoffenheim-hírek:

Jan16

Bundesliga: a Fradival is hírbe hozták, a Hoffenheimhez ment

Forrás: Nemzeti Sport

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga) szereplő Werder Bremen a hivatalos honlapján jelentette be, hogy a Ferencvárossal is szóba hozott Florian Grillitsch nyártól a Hoffenheimben folytatja pályafutását. tovább

Jan11

Légiósok: „Szalai valószínűleg marad a Hoffenheimnél”

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga) szereplő TSG 1899 Hoffenheim magyar támadója, Szalai Ádám valószínűleg marad jelenlegi csapatánál – árulta el a játékos ügynöke, Lars-Wilhelm Baumgarten. tovább

Jan02

Kép: Szalai Ádáméknál csak egy szín számított szilveszterkor

Szalai Ádám, a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Hoffenheim támadó Brazíliában, csapattársaival ünnepelte az új évet. A magyar válogatott támadó és társai egységes ruhában buliztak a Jureré Internacional nevű üdülőövezetben található Cafe de La Musiquében. tovább

Dec28

Török csapat jelentkezett be Szalaiért

Forrás: Origo Sport

A Trabzonspor élénken érdeklődik a Hoffenheim magyar csatára, Szalai Ádám iránt. tovább

Dec28

Szalait vinné a Trabzonspor?

Forrás: Borsod online

A 61saat.com értesülései szerint a török élvonalban jelenleg a 13. helyen álló Trabzonspor szeretné megszerezni a Hoffenheim magyar légiósát, Szalai Ádámot. tovább

Dec27

Légiósok: újabb érdeklődés Szalai Ádám iránt

A 61saat.com értesülései szerint a török élvonalban szereplő Trabzonspor szeretné megszerezni a Hoffenheim magyar légiósát, Szalai Ádámot. tovább

Dec22

Hoffenheim: miközben a csapat a meccsre készült, addig Szalai...

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga) szereplő Hoffenheim szerdán 1–1-es döntetlent játszott a Werder Bremennel. A meccskeretből kimaradó Szalai Ádám már ezen a napon elindult Magyarországra. tovább

Dec22

Videó: Tedd félre! – Szalai Ádám ünnepi bölcselete

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga) szereplő Hoffenheim magyar válogatott támadója karácsony alkalmából a követőinek küldött üzenetet a Facebook-oldalán. tovább

Dec21

Bundesliga: győzött a Hertha, dobogón várja az új évet

A 30. perctől emberelőnyben játszó Bayern München 3–0-ra legyőzte az RB Leipziget a Bundesliga 16., utolsó 2016-os fordulójában, ezzel három pontra növelte előnyét Gulácsi Péterékkel szemben. A lipcseiek így is maradtak a második helyen, előnyük így is hat pont az évet győzelemmel Hertha előtt. Dárdai Pál csapata két vereség után nyert ismét, hazai pályán győzte le a Kleinheisler Lászlót padoztató Darmstadtot, és megelőzte a hazai pályán csak ikszelő Hoffenheimet. tovább

Dec21

Gulácsiék elbukták a csúcsrangadót; Dárdaiék újra a dobogón

A legjobbak összecsapásaként indult, de 30 perc alatt eldőlt: a Bayern München 3-0-ra legyőzte az RB Leipziget a Bundesliga 16. fordulójának csúcsrangadóján, az első és a második helyezett csatáján. A bajorok ezzel az élen tölthetik a téli szünetet, három ponttal megelőzve a lipcseieket. A Hertha két vereséget követően fontos győzelmet aratott a Kleinheisler nélkül felálló Darmstadt ellen, és a Hoffenheim botlását kihasználva visszatért a dobogóra. tovább

Dec19

Döntő szava van a Bundesliga-csodacsapat magyar edzőjének

Különleges siker részese lehet Lőw Zsolt, a Bundesliga-újonc RB Leipzig másodedzője: Herbstmeister, azaz őszi bajnok lehet, ráadásul a Bayern München otthonában. Ez feljutóként legutóbb a Hoffenheimnek sikerült 2008-ban. Tudják, ki futballozott abban a csapatban? Lőw Zsolt. A 2016-2017-es szezon német csodacsapatának másodedzőjével a Hertha BSC legyőzésének másnapján, Lipcsében beszélgettünk. tovább

Dec19

Bundesliga: a Bayern beelőzte a Chelsea-t a válogatott védőért?

Német sajtóhír szerint a Bayern München beelőzte az angol Chelsea-t a Hoffenheim-védő Niklas Süle szerződtetéséért folytatott versenyben. tovább

Dec19

Haladás: Kevin Kurányi képbe került a szombathelyieknél

Kevin Kurányi képbe került a labdarúgó NB I-ben szereplő Haladásnál – írja a haladas.hu. Az 52-szeres német válogatott támadó legutóbb a Hoffenheimben futballozott, nyár óta szabadon igazolható. tovább

Dec16

Szalai padozott, a Hoffenheim ikszelt a Dortmunddal

A Borussia Dortmund a második félidőben emberhátrányban futballozva ért el döntetlent a Hoffenheim vendégeként a német labdarúgó Bundesliga 15. fordulójának péntek esti nyitómérkőzésén. A hazaiaknál a magyar válogatott Szalai Ádám a kispadról nézte végig az összecsapást. A Hoffenheimben Benjamin Hübner, a Dortmundban Ousmane Dembélé adott két gólpasszt. tovább

caen, Hoffenheim, Inter, Lazio, Monaco, Werder Bremen Nincs hozzászólás

Hoffenheim–Werder Bremen A Hoffenheim elég nagyot megy eddig ebben az idényben, jelenleg a harmadik, ráadásul úgy, hogy egyedüli csapatként még veretlen a bajnokságban. Otthon veretlen 4–4–0-s mutatót és 15–8-as gólkülönbséget hozott össze. Ez nem jelent túl sok ... tovább

Dec15

A mai nap szorzói: 1,95; 1,72; 1,65

Alavés, angers, borussia dortmund, Hoffenheim, Nantes, Real Betis Nincs hozzászólás

Hoffenheim–Borussia Dortmund A Hoffenheim egyedüliként veretlen még a bajnokságban (6-8-0), vagyis kifejezetten jó szezont fut eddig, jelenleg a negyedik helyen áll. A Borussia Dortmund a hatodik, csak csak egy pontra van a házigazdáktól, teljesítménye eléggé hullámzóan ... tovább

Ápr29

Ezekre a szorzókra repülünk rá szombaton: 2,00; 1,80; 1,55

bournemouth, Everton, Fradi, Haladás, Hoffenheim, ingolstadt Nincs hozzászólás

És ez így majdnem hatszoros dellát ér. Haladás–Fradi A Fradi már bajnok, és a kupadöntőre készül, az eddig padozó játékosok is lehetőséghez jutnak mostanság a csapatban, és ez valamennyire meg is látszik a csapat teljesítményén: a legutóbbi hét meccsen kapott ... tovább