leghíresebb játékosok: Wendt, Bobadilla, Arango, Reus, Hanke

A legfrissebb ‘Gladbach-hírek:

Nov03

Ezekre a szorzókra megyünk rá: 2,20 és 1,75

Heerenveen, Hertha, Mönchengladbach, Sparta Rotterdam 2 hozzászólás

Sparta Rotterdam–Heerenveen A Heerenveennek nagyon megy ebben az idényben, 11 forduló után 22 pontja van, amivel a 4. helyre jó. Idegenben kifejezetten jó 3-2-1-es mérleggel és 14-6-os gólkülönbség társul, otthonuktól távolt utolsó négy meccsükön veretlenek maradtak, ... tovább

Okt28

Péntekre egy hatszoros szorzóval jövünk, és mindezt három meccsből hoztuk össze

Den Bosch, eintracht frankfurt, Lille, Mönchengladbach, PSG, Utrecht 2 1 hozzászólás

Den Bosch–Utrecht 2 A Den Bosch tizenegy forduló után 15. a holland másodosztályban, formája hullámzó, otthon viszont egész jól teljesít (3–1–1, 9–8). A vendégek még újoncok, egyelőre szokják még a ligát, jelenleg a 18. helyen állnak. Idegenben nem nagyon megy az ... tovább

Ápr14

Pénteken a gólokra megyünk és majdnem hatszoros pénzünk lehet belőle

Hannover, Lyon, Mönchengladbach, Nice, pogon szczecin, ruch chorzow Nincs hozzászólás

Ezekkel a szorzókkal okoskodunk: 2,10; 1,70; 1,60. Lyon–Nice A második és negyedik találkozik egymással, a két csapat akár helyet is cserélhet a tabellán. A Lyon otthon a második legjobb mutatóval bír (10-3-3, 33-13), hat meccs óta veretlen hazai pályán: öt győzelem, ... tovább

Máj18

Ribéry csodálatos góllal hangolt a BL-döntőre

Forrás: Origo Sport

Bár a Bayern München az 5. percben 0-2-re, a tizedikben 1-3-ra állt, végül 4-3-ra győzött a Bundesliga utolsó fordulójában. A bajnok münchenieknél duplázott a francia Franck Ribéry, aki a második góljánál egy jobbról érkező labdát olyan jól talált el kapásból, hogy a labda hatalmas erővel vágódott a léc alá. Ez a fantasztikus gól méltó lezárása volt a Bayern idényének, Jupp Heynckes csapata 34 meccs alatt 91 pontot gyűjtve és 98 gólt szerezve hatalmas fölénnyel végzett az élen.

tovább

Máj17

Heynckes szülővárosában búcsúzik a Bundesligától

Szülővárosában, első sikereinek színhelyén, a Borussia Mönchengladbach otthonában búcsúzik szombaton a német labdarúgó-bajnokságtól Jupp Heynckes, a Bayern München vezetőedzője.

tovább

Ápr14

Furcsa gólokkal nyertek Hajnalék

A Stuttgart legyőzte a vendég Mönchengladbachot a német labdarúgó-bajnokság 29. fordulójának vasárnapi első mérkőzésén. A hazaiaknál Hajnal Tamás a kispadról nézte végig a meccset.

tovább

Feb14

Németországból jöhet a Barca új kapusa

A spanyol Marca szerint a Barcelona Németországban találta meg a legkésőbb jövő nyáron távozó Víctor Valdés utódját.

tovább

Dec09

Szalaiékat elintézte a Mönchengladbach

Egy félidőn át hiába tartotta jól magát a Mainz, végül sima vereséget szenvedett a Mönchengladbach otthonában a Bundesliga 16. fordulójában. A magyar csatár végigjátszotta a találkozót.

tovább

Júl19

Holland válogatott csatárt igazolt a Bundesliga meglepetéscsapata

A német labdarúgó-bajnokság legutóbbi szezonjában negyedik, ezzel Bajnokok Ligája-selejtezős Borussia Mönchengladbach leigazolta Luuk de Jongot, a Twente holland válogatott támadóját.

tovább

Ápr15

Újra megcélozta a dobogót a Mönchengladbach - videó

Négy nyeretlen bajnoki után szerzett újra három pontot a Mönchengladbach a Bundesligában, miután hazai pályán simán legyőzte az egyre nehezebb helyzetbe kerülő Kölnt. A Gladbach egy pontra megközelítette a harmadik helyen álló Schalkét, az elmúlt hat bajnokin csak egy pontot gyűjtő Köln a 16. helyen áll.

tovább

Ápr02

A Schalke ikszelt, a Mönchengladbach kikapott

A harmadik helyen álló Schalke Klas Jan Huntelaar 80. percben értékesített büntetőjével játszott 1-1-es döntetlent a tizedik Hoffenheim vendégeként a német labdarúgó-bajnokság 28. fordulójának vasárnapi zárómérkőzésén. A gelsenkircheni csapat az egy ponttal is növelte előnyét a negyedik Mönchengladbachhal szemben, amely kikapott a Hannover vendégeként.

tovább

Márc04

Nem vágott a Bayern elé a Mönchengladbach

A harmadik helyen álló Borussia Mönchengladbach vasárnap a hajrában kapott góllal vereséget szenvedett Nürnbergben, így nem tudott a Bayern München elé kerülni a német labdarúgó-bajnokság 24. fordulójában. A Hoffenheim hazai pályán ikszelt a Kölnnel.

tovább

Feb24

Legyőzhetetlen a Mönchengladbach hazai pályán a Bundesligában

Nem tudta behúzni a kötelezőt a Mönchengladbach a német labdarúgó-bajnokság 23. fordulójának nyitómérkőzésén.

tovább

Feb08

Felesleges arcoskodás és nevetséges színészkedés okozta a Hertha kupabúcsúját - videó

Csak a vendégcsapatok tudtak nyerni a német kupa negyeddöntőinek szerdai meccsein. A Bayern München Ribéry és Gomez egy-egy villanásával verte a Hajnal Tamást a 70. perctől bevető Stuttgartot, a másodosztályú Greuther Fürth majdnem egy órát emberelőnyben játszva ejtette ki a Hoffenheimet, míg a Mönchengladbach hosszabbítás után gyűrte le a Herthát.