leghíresebb játékosok: Lavezzi, Hamšík, Cavani, P. Cannavaro, Maggio

A legfrissebb Napoli-hírek:

Jan19

Gyirmót: a Napoli védőjéből aligha lesz megmentő

Forrás: Nemzeti Sport

Mint arról beszámoltunk, az NB I-ben sereghajtó Gyirmót szerdán 2–0-ra legyőzte a másodosztályú Mosonmagyaróvárt. A meccsen több próbajátékos is pályára lépett, volt, akinek már döntöttek is a sorsáról. tovább

Jan18

Felkészülés: pályára lépett a Napoli-játékos, nyert a Gyirmót

A labdarúgó NB I-ben szereplő Gyirmót 2–0-ra legyőzte a Mosonmagyaróvárt a két csapat szerda délutáni felkészülési mérkőzésén. tovább

Jan18

Gyirmót: a Napoli utánpótlás-válogatott védője érkezik – sajtóhír

Olasz sajtóértesülés szerint a labdarúgó NB I-ben szereplő Gyirmótnál folytatja a pályafutását Giuseppe Nicolao, a Napoli olasz utánpótlás-válogatott balhátvédje. tovább

Jan16

Heti program: rajt a németeknél, Man. City–Spurs, Milan–Napoli

A topligák közül utolsóként a Bundesligában is újraindul a pontvadászat a karácsonyi szünet után, pénteken a bajnoki címvédő Bayern München Freiburgban szerepel 2017 első élvonalbeli összecsapásán, a Hertha vasárnap a Leverkusen vendége lesz. Spanyolországban az Athletic Bilbao–Atlético Madrid, Angliában a Manchester City–Tottenham, Olaszországban a Milan–Napoli összecsapás ígérkezik különösen érdekesnek. Az NB I-es csapatok felkészülése folytatódik, programlistánk a hét folyamán igazodik hozzá, ha a csapatok pontosítják vagy változtatják terveiket. tovább

Jan16

Napoli: Diego Maradona díszpolgár lesz Nápolyban

Nápoly díszpolgára lesz Diego Maradona, az argentinok világbajnok futballsztárja. tovább

Jan15

Kikapott a Juventus, közelebb lopakodott a Roma

Forrás: Origo Sport

Az Inter, a Milan és a Genoa után a Fiorentina is le tudta győzni hazai pályán a Juventust, a firenzeiek Kalinic és Badelj góljaival 2-1-re győztek a Serie A 20. fordulójában. A Juve üldözői nem botlottak, nyert a Roma, a Lazio és a Napoli is. A Palermo – a csereként beállt Balogh Norberttel a soraiban – ezúttal a Sassuolo otthonában kapott ki. tovább

Jan15

Serie A: a Roma, a Lazio és a Napoli is győzni tudott

Öt mérkőzést is rendeztek az olasz Serie A 20. fordulójában vasárnap 15 órától – az élcsapatok közül a két fővárosi gárda, a Lazio és a Roma, valamint a Napoli is három ponttal lett gazdagabb. tovább

Jan10

Hét éve nem volt ekkora sorozatban a ManUnited

A Manchester United az angol Ligakupában, a Napoli az Olasz Kupában nyerte meg kedd esti mérkőzését, az Atlético Madrid viszont hazai vereséggel jutott tovább a spanyol Király-kupában. tovább

Jan10

Olasz Kupa: Tamás nem játszott, a Napoli negyeddöntős

A Napoli labdarúgócsapata jutott elsőként az Olasz Kupa negyeddöntőjébe, ugyanis hazai pályán 3–1-re legyőzte a másodosztályú Speziát. tovább

Jan09

Keddi sportműsor: pályán az MU, az Atlético és a Napoli

Kedden hazai kupamérkőzést játszik többek között a Manchester United, a Napoli és az Atlético Madrid labdarúgócsapata is. Íme, a mai sportműsor. tovább

Jan07

Vért izzadt a Napoli a Samp ellen

Hihetetlen meccsen nyert a jóval esélyesebb Napoli a Sampdoria ellen a Serie A-ban: a Samp vezetett Nápolyban, majd egy óra után emberhátrányba került. A Napoli nagy nehezen egyenlített, de a győztes gól csak nem akart összejönni - végül a 95. percben mégis megszületett. tovább

Jan07

95 perc kellett a Napoli győzelméhez

Forrás: Sportgéza

Balogh 7 percet kapott a vesztes Palermóban. tovább

Jan07

Serie A: mindhárom pontot otthon tartotta a Napoli

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság harmadik helyezettje, a Napoli 2–1-re legyőzte a Sampdoriát. A vendégek a 61. perctől emberhátrányban játszottak, miután Matías Silvestre-t kiállította a játékvezető. tovább

Jan03

A Napoli válogatott csatárral erősít

A Napoli focicsapata szerződtette a Genoa támadóját, Leonardo Pavolettit. tovább

Jan03

Napoli: olasz válogatott kerettag érkezett – hivatalos

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A) szereplő Napoli szerződtette a Genoa támadóját, Leonardo Pavolettit. tovább

Jan09

Ha ezekre a szorzókra mész rá, közel ötszörös pénzed lehet

Asztérasz Trípolisz, Hull City, Manchester United, Napoli, spezia, Trikala Nincs hozzászólás

Manchester United–Hull City A Manchester United pazar formában van, sorozatban nyolc meccset megnyert, és már 14 mérkőzés óta veretlen. Nehéz elképzelni, hogy éppen a bajnokság tök utolsója ellen kapnának ki az angol Ligakupa elődöntőjének első meccsén, ráadásul az ... tovább

Jan06

Három meccs ezekért a szorzókért: 1;95; 1,65; 1,55

las palmas, Manchester United, Napoli, Reading, Sampdoria, sporting gijón Nincs hozzászólás

Las Palmas–Sporting Gijón A Las Palmas a 10. a bajnokságban, otthon még veretlen (4–4–0, 16–8), utolsó bajnoki meccse óta két kupameccset játszott, a Huescát megverte, az Atleticótól kikapott. A Sporting Gijón a 18., idegenben még nyeretlen (2–6–6, 6–16) – ... tovább

Dec05

Ötszörös pénzért a gólokra mentünk rá a BL-ben

Arsenal, Bajnokok Ligája, Barcelona, Basel, Benfica, BL, Mönchengaldbach, Napoli Nincs hozzászólás

Benfica–Napoli A Benfica vezeti a bajnokságot, a BL-ben a második helyen áll a pontazonos Napoli mögött. Otthon 1-1-0-s mutatót hozott össze a csapat a 2-1-es gólkülönbség mellett. Az olaszoknak már az is elég a továbbjutáshoz, ha nem kapnak ki, vagyis a portugálok ... tovább