leghíresebb játékosok: Sergio Ramos, Kaká, Cristiano Ronaldo, Iker Casillas, Benzema

Máj03

Elég király szorzót találtunk a Real–Cityre

Galatasaray, Manchester City, Real Madrid, Rizespor Nincs hozzászólás

És a 2,25-ösoddshoz mellécsaptunk egy meccset 1,80-ért. Real Madrid–Manchester City Az első meccs nem hozott gólokat, Cristiano Ronaldo nélkül pedig a Real Madrid játéka egyáltalán nem volt meggyőző, azután meg pláne, hogy még Karim Benzemát is le kellett cserélni a ... tovább

Ápr25

Akkor mára is van három szorzónk a számodra: 2,15; 1,75; 1,50

AEK Athén, atromitosz periszteri, brentford, Hull City, Manchester City, Real Madrid Nincs hozzászólás

Ez így pedig közel hatszoros zsetont jelent. Jó lesz! Manchester City–Real Madrid Viszonylag egyszerűnek tűnik a képlet, mindkét csapat támadósora életveszélyes, viszont mindkét csapat védelme sebezhető – így 1.50-es szorzóért gólt várunk mindkét ... tovább

Ápr05

Mi ezeket tennénk meg a PSG és a Real meccsén

manchestercity, PSG, Real Madrid, Wolfsburg 1 hozzászólás

Szerdára is van két BL-tippünk. Jó lesz ez is! PSG–Manchester City (Sport 1, 20:45) A PSG mindent megnyerhet még ebben az idényben, sőt a bajnokságot már márciusban megnyerte, a Francia Kupában az elődöntőben van, és ott van még a BL is, ahonnan a csoportkör után, a ... tovább

A legfrissebb Real-hírek:

Jun26

Real Madrid: „Nem kell bizonyítanom, már nem vagyok Castilla-játékos”

Forrás: Nemzeti Sport

A Real Madridba visszatérő Álvaro Morata először nyilatkozott a hazatéréséről, mióta bejelentették a „királyiak”, hogy élnek elővásárlási jogukkal és visszavásárolják a spanyol csatárt a Juventustól. tovább

Jun26

Eb 2016: CR ismét megmutatta emberi oldalát – KÉPEK

Portugália egy, a 117. percben szerzett góllal 1–0-ra legyőzte a horvátokat az Európa-bajnokság nyolcaddöntőjében. A találkozó után a portugál Cristiano Ronaldo, valamint Pepe Luka Modricot, Real Madrid-beli csapattársukat vigasztalták. Tekintse meg a mérkőzésen készült legjobb képeket! tovább

Jun26

Eb 2016: Gareth Bale is a magyar válogatottat méltatta

Gareth Bale-t választották meg a Wales–Észak-Írország (1–0) Európa-bajnoki összecsapás legjobbjának. A Real Madrid walesi támadója a Nemzeti Sport kérdésére a lefújás utáni sajtótájékoztatón beszélt csapata következő ellenfeléről. tovább

Jun26

MU: 50 millió fontért érkezhet a Real Madrid sztárja

James Rodríguez, a Real Madrid labdarúgócsapatának kolumbiai támadója, ötvenmillió fontért a Manchester Unitedbe szerződhet – tudósít az angol Daily Mirror. tovább

Jun25

Barca: „Semmi esély rá, hogy Neymar a Realhoz menjen”

Neymar édesapja egy televíziós interjúban elárulta, nem látja esélyét annak, hogy fia a Barcelonából a Real Madridhoz szerződjön. tovább

Jun24

Bajban az EU-s kiválással Bale és a Real Madrid

Forrás: Sportgéza

Egy játékosától meg kell szabadulnia a klubnak. tovább

Jun23

Eb 2016: a 46-60. perc között esett a legtöbb gól, a Real az élen

A 46. és a 60. perc között született a legtöbb gól a franciaországi labdarúgó Európa-bajnokság csoportkörében, a legtöbbször a Real Madrid játékosai ünnepelhettek. tovább

Jun23

Real Madrid: „Ödegaardot Pérez akarta, csupán PR-fogás volt”

Carlo Ancelotti, a Real Madrid korábbi vezetőedzője elárulta, a 17 esztendős norvég csodagyerek, Martin Ödegaard csupán Florentino Pérez elnök miatt szerződhetett a fővárosi klubhoz. tovább

Jun23

EURO-2016 – A 46-60. perc között született a legtöbb gól, a Real az élen

Forrás: Borsod online

Párizs - A 46. és a 60. perc között született a legtöbb gól a franciaországi labdarúgó Európa-bajnokság csoportkörében, a legtöbbször pedig a Real Madrid játékosai ünnepelhettek. tovább

Jun23

Kosárlabda: Hanga hallott a Real Madrid érdeklődéséről

Hanga Ádám annyit árult el a jövőjével kapcsolatban, hogy még egyéves szerződés köti az Euroliga negyedik helyén végzett spanyol Laboral Kutxa Vitoria kosárlabdacsapatához. tovább

Jun23

Férfi kosár: az első meccset a Barca, a ligát a Real nyerte meg

A címvédő Real Madrid sikerével zárult a spanyol férfi kosárlabda-bajnokság 2015–2016-os kiírásának döntője. A fővárosi csapat az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharcban 3–1-es összesítéssel múlta felül a Barcelonát, amely az első mérkőzést még megnyerte, ám a második hazai meccsén elveszítette a pályaelőnyét. tovább

Jun22

Ronaldo úgy hisztizett a magyar gól után, mint egy ovis

Forrás: Origo Sport

Ha nevetni akar, nézze meg Cristiano Ronaldo alakítását Dzsudzsák Balázs második gólja után. Reméljük, a saját két gólja és a portugálok továbbjutása kicsit enyhítette a Real Madrid sztárjának feszültségét. tovább

Jun22

Eb 2016: Böde? Messi? A mémek? Miért dobta CR7 vízbe a mikrofont?

Mint ismert, Cristiano Ronaldót szerdán kihozta a sodrából egy újságíró, a Real Madrid sztárja válaszul a vízbe hajította a sajtómunkás mikrofonját. Mindez a Magyarország–Portugália Európa-bajnok csoportmérkőzés délelőttjén történt. tovább

Jun22

Modric megüzente kapusának, hova lövi Ramos a büntetőt

A horvátok 2–1-re verték a spanyolokat a foci-Eb-n, ezzel megnyerték a csoportot. A győzelemben hatalmas szerepe volt a pályára sem lépő Luka Modricnak. A horvátok középpályása ugyanis 1–1-nél, amikor a spanyolok büntetőhöz jutottak, Darijo Srnán keresztül megüzente Danijel Subasicnak, hogy Sergio Ramos, aki a Real Madridban a csapattársa, hova fogja rúgni a labdát. A tizenegyes utáni örömForrás: AFP/Nicolas Tucatmiddleon20001330 „Igen, Srnán keresztül azt üzente, hogy várjak ki, és akkor Ramos a jobb oldalamra fogja rúgni. Így is történt” – mondta a horvátok kapusa. tovább

Jun21

Eb 2016: hány szabálytalan horvátot lát Ramos 11-ese pillanatában?

Sergio Ramos állt a labda mögé a Horvátország–Spanyolország (2–1) Európa-bajnoki mérkőzés második félidejében, 1–1-es állásnál megítélt spanyol büntetőnél. A Real Madrid játékosa nem tudott élni a lehetőséggel, Subasic kivédte a hátvéd kísérletét. tovább