leghíresebb játékosok: Sergio Ramos, Kaká, Cristiano Ronaldo, Iker Casillas, Benzema

Aug09

Két meccs, két merész tipp, hétszeres pénz

peterborough, Real Madrid, Sevilla, Wimbledon Nincs hozzászólás

Peterborough–Wimbledon Ma nagyon akarunk hinni a statisztikának, ez ugyanis dupla pénzt fizet: a Wimbledon legutóbbi 10 meccséből 8-szor kevesebb, mint három gól esett – ezt pedig 2.05-ös szorzóért adják. Tippjeink: Peterborough–Wimbledon (Angol Ligakupa) Gólszám ... tovább

Máj03

Elég király szorzót találtunk a Real–Cityre

Galatasaray, Manchester City, Real Madrid, Rizespor Nincs hozzászólás

És a 2,25-ösoddshoz mellécsaptunk egy meccset 1,80-ért. Real Madrid–Manchester City Az első meccs nem hozott gólokat, Cristiano Ronaldo nélkül pedig a Real Madrid játéka egyáltalán nem volt meggyőző, azután meg pláne, hogy még Karim Benzemát is le kellett cserélni a ... tovább

Ápr25

Akkor mára is van három szorzónk a számodra: 2,15; 1,75; 1,50

AEK Athén, atromitosz periszteri, brentford, Hull City, Manchester City, Real Madrid Nincs hozzászólás

Ez így pedig közel hatszoros zsetont jelent. Jó lesz! Manchester City–Real Madrid Viszonylag egyszerűnek tűnik a képlet, mindkét csapat támadósora életveszélyes, viszont mindkét csapat védelme sebezhető – így 1.50-es szorzóért gólt várunk mindkét ... tovább

A legfrissebb Real-hírek:

Szept28

BL: CR és Bale nem értette Navas hibáját, szerintük így kellett volna – videó

Forrás: Nemzeti Sport

A Borussia Dortmund először Pierre-Emerick Aubameyang találatával egyenlített a Real Madrid elleni (2–2) labdarúgó Bajnokok Ligája-csoportmérkőzésen. A gaboni támadó 43. percben született gólja előtt a spanyolok kapusa, Keylor Navas nagyot hibázott, amikor középre ütötte a dortmundi szabadrúgást. A szünetre igyekvő Cristiano Ronaldo és Gareth Bale egymásnak magyarázta, hogyan kellett volna a Costa Rica-i válogatott kapusnak hárítania. tovább

Szept28

BL: hoppá! CR nemcsak kezezett, csúnya mozdulatot is tett – videó

Cristiano Ronaldo góllal vette ki a részét a Real Madrid pontszerzéséből a Borussia Dortmund otthonában a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének 2. fordulójában. A portugál sztárnak azonban két, rendkívül érdekes megmozdulása is volt. A 11. percben egy hazai szabadrúgásba ért bele kézzel, de Mark Clattenburg nem ítélt büntetőt. A másik a 64. percben történt, amikor mintha szándékosan rúgott volna a németek védője, Marcel Schmelzer után. Az angol bíró ezt sem látta. tovább

Szept28

BL: CR nem hitte el, hogy lesgól volt, odament az operatőrhöz is

Cristiano Ronaldo jegyezte a kedd esti Dortmund–Real Madrid Bajnokok Ligája-csoportmérkőzés (2–2) első gólját. A németek az első félidő hajrájában egyenlítettek, CR7 azonban majdnem szerzett még egy gólt a szünet előtt, de lesről bólintott a kapuba. Az ismétléseket látva egyértelmű volt, hogy jó döntést hozott a játékvezető, Ronaldo viszont nem hitt Mark Clattenburgnek. tovább

Szept28

BL: Ronaldo megbúbolta Mort, Guerreiro a karate kölyök

A Dortmund a hajrában megmentett egy pontot a Real Madrid elleni Bajnokok Ligája-meccsen. Az összecsapás legjobb képeiből válogattunk. tovább

Szept28

Zidane sajnálja Ronaldóékat

Forrás: Origo Sport

Thomas Tuchel, a Borussia Dortmund vezetőedzője elégedetten, Zinedine Zidane, a címvédő Real Madrid trénere viszont csalódottan értékelt az után, hogy a két csapat 2-2-es döntetlent játszott kedden este a labdarúgó Bajnokok Ligájában. tovább

Szept28

Hiába vagy hipergyors, ha mögötted érkezik Varane

Forrás: Sportgéza

A Real Madrid védője lesprintelte a németek leggyorsabbját a Bajnokok Ligájában. tovább

Szept28

BL: megvan a Real kryptonitja! Higuaín: 1756, Chicharito: 100

A Bajnokok Ligája 2016–2017-es szezonja során is rendszeresen jelentkezünk az érdekességekkel foglalkozó cikksorozatunkkal. Ezúttal megtaláltuk a Real Madrid kryptonitját, kitérünk a történelmi Leicester-rajtra, valamint Iker Casillas Szlimanihoz és Schmeichelékhez fűződő viszonyára is. Jöjjenek a BL-legek! tovább

Szept28

BL: így sprintelte le Varane a világ leggyorsabb futballistáját

Mint ismert, a Real Madrid 2–2-es döntetlent játszott a Dortmund vendégeként a Bajnokok Ligája csoportkörének keddi játéknapján. A találkozón nagyot csatázott a hazaiak csatára, Pierre-Emerick Aubameyang és a vendégek középhátvédje, Raphaël Varane. tovább

Szept28

BL: Cristiano Ronaldo és Bale még sohasem zárt vissza ennyire

A Marca beszámolója szerint Cristiano Ronaldo és Gareth Bale még sohasem zárt annyira vissza a Real Madridban, mint a Dortmund elleni Bajnokok Ligája-mérkőzésen – más kérdés, hogy ez sem volt elég a győzelemhez. tovább

Szept28

BL: C. Ronaldo és Bale még sohasem zárt vissza ennyire

Szept27

Nem tudta kihúzni a Real Dortmundban

A németek a hajrában mentettek pontot, a Juventus kiütéssel nyert, Nikolicsék ismét kikaptak.Hatodik dortmundi mérkőzésén sem sikerült nyernie a Real Madrid labdarúgócsapatának, a spanyolok 2-2-es döntetlennel utazhattak haza a Bajnokok Ligája-csoportkör második fordulójában. A Juventus a Dinamo Zagrebnek, az FC Köbenhavn a Bruges-nek négyet vágott, míg Nikolics Nemanja csapata, a Legia ezúttal a Sportingtól kapott ki 2-0-ra. tovább

Szept27

BL: Zidane szerint többet érdemeltek volna az egy pontnál

A labdarúgó Bajnokok Ligája F-csoportjában négygólos döntetlent hozott a Borussia Dortmund és a Real Madrid összecsapása, nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők! tovább

Szept27

BL, F-csoport: ikszelt a BVB a Reallal, kikapott a Legia

A labdarúgó Bajnokok Ligája F-csoportjában négygólos döntetlent hozott a Borussia Dortmund és a Real Madrid összecsapása, míg Nikolics Nemanja csapata, a Legia ismét vereséget szenvedett, ezúttal a Sporting CP otthonában. tovább

Szept27

Megtörni a dortmundi átkot: Borussia Dortmund - Real Madrid - élő

A Bajnokok Ligája csoportkörében a második forduló keddi játéknapján egyértelműen a német és a spanyol ezüstérmes csatája a legnagyobb rangadó. A Dortmund hazai pályán még veretlen a Reallal szemben, ráadásul utóbbi három találkozóját meg is nyerte a spanyol gigász ellen a "sárga fal" előtt. Élő szöveges tudósítás a mérkőzésről. tovább

Szept27

Videó: parádés Real-kontra, Bale sarkazott, CR belőtte

A Real Madrid szerezte az első gólt a Borussia Dortmund–Real Madrid labdarúgó Bajnokok Ligája-mérkőzésen. Íme, a találat! tovább