Nagy meglepetésre a Kazany lett a bajnok 2008-ban

leghíresebb játékosok: Karadeniz Gökdeniz, Rebrov, Milosevics, Tomas

A legfrissebb Rubin-hírek:

Jan18

Aus. Open: Federer ismét nyert, jöhetnek a „gyilkos” meccsek

Forrás: Nemzeti Sport

A négyszeres győztes Roger Federer három játszmában (7:5, 6:3, 7:6) legyőzte a világranglista 200. helyén álló amerikai Noah Rubint az Australian Open férfi egyesének második fordulójában, ezzel bejutott a legjobb 32 közé. tovább

Júl22

Játékossors: Oroszországban folytatja a Barca középpályása

Az orosz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Rubin Kazany hivatalos Twitter-csatornáján jelentette be, hogy mindenben megegyezett a Barcelonát elhagyó Alex Songgal, így a középpályásnak már csak az orvosi vizsgálatokon kell megfelelnie, hogy aláírhasson új klubjához. tovább

Júl18

Videó: Nono a DVTK játékosa

Forrás: Borsod online

Miskolc - Diego Vela után újabb spanyol légióst igazolt a DVTK. José Antonio Delgado Villar, ismertebb nevén Nono fiatal kora ellenére közel negyven mérkőzésen lépett pályára a spanyol első osztályban, és U19-es Eb-t nyert Spanyolország színeiben. A középpályán és a támadósorban bevethető játékos hét alkalommal szerepelt Európa Liga-mérkőzésen a Real Betis színeiben, sőt a Rubin Kazany otthonában gólt is szerzett. tovább

Máj24

Eb 2016: lábtörés miatt kidőlt az oroszok egyik legjobbja

Nem lesz ott az Európa-bajnokságon Alan Dzagojev, a CSZKA Moszkva orosz középpályása, aki szombaton megsérült a Rubin Kazany elleni bajnoki mérkőzésen. tovább

Feb16

Tenisz: három meccslabdát hárított a világranglista-245.

A világranglista 245. helyén álló Noah Rubin döntő szett rövidítésben nyert Sam Groth ellen a Delray Beachen zajló kemény pályás tenisztorna első fordulójában. A 19 éves amerikai szabadkártyás három mérkőzéslabdát is hárított. tovább

Feb16

Videó: kifogott a kapu a rutinos kapuson, ritkán látni ilyet

Mivel az orosz labdarúgó-bajnokság csak március elején folytatódik, néhány csapat a kedvezőbb lehetőségek miatt Spanyolországban készül. A Rubin Kazany–Amkar Perm (1–1) mérkőzésen történt egy érdekes jelenet. A kazanyiak 35 éves kapusának, Szergej Rizsikovnak nagyon meggyűlt a baja a széllel, társai segítségére is szükség volt, hogy folytatódjon a mérkőzés. tovább

Dec01

Videó: „Semmi nem volt” – az idény legnagyobb bírói bakija?

A Rubin Kazany 2–2-es döntetlent játszott a Szpartak Moszkvával az orosz élvonalban. A találkozó 63. percében a kazanyiak támadását látványos taktikai szabálytalansággal akadályozta meg a Szpartak kapusa, azonban a játékvezető úgy látta: nem történt semmi. tovább

Nov06

Videó: a Pool kijátszotta a védelmet, de jött egy földöntúli bravúr!

Bár a Rubin Kazany végül csak 1–0-s vereséget szenvedett hazai pályán a Liverpooltól az Európa-liga csoportkörének negyedik fordulójában, az oroszok sokat köszönhetnek kapusuknak, Szergej Rizsikovnak, aki többször is bravúrral mentette meg csapatát a góltól. tovább

Nov05

Ez nem a magyarok fordulója volt az EL-ben

Forrás: Origo Sport

A Bogdán Ádámot foglalkoztató Liverpool 1-0-ra győzött a Rubin Kazany vendégeként a labdarúgó Európa Liga csoportkörének negyedik fordulójában. A magyar kapushoz hasonlóan Vanczák Vilmos (Sion) és a betegeskedő Nikolics Nemanja (Legia) sem lépett pályára.  tovább

Nov05

Európa Liga - Kazanyban győzött a Liverpool, négy csapat továbbjutott

Forrás: InfoRádió

A Bogdán Ádámot foglalkoztató Liverpool 1-0-ra győzött a Rubin Kazany vendégeként a labdarúgó Európa Liga csoportkörének negyedik fordulójában. tovább

Nov05

EL: Bogdán nélkül győzött a Liverpool

Forrás: Samsung Sport

Nov05

EL: Továbbment a Dortmund és a Napoli, Nikolics nélkül kapott ki a Legia - eredmények, videók

Forrás: Pepsifoci

A Napoli 5-0-ra, míg a Dortmund 4-0-ra győzött az Európa-ligában, így mindkét csapat továbbjutott az egyenes kieséses szakaszba. A Liverpool Bogdán Ádámmal a kispadon idegenben győzte le a Rubin Kazanyt, a Legia Warszawa pedig a betegség miatt hiányzó Nemanja Nikolics nélkül kapott ki a Club Brugge otthonában. Eredmények.

tovább

Nov05

Videó: 3 perc alatt bombával duplázott a Dortmund – El-gólok

A negyedik forduló mérkőzéseivel folytatódik az Európa-liga csoportköre, amely során hat óra alatt huszonnégy összecsapást tartogat a csütörtök este. Omar el-Kadduri és Maggio találatával, valamint Manolo Gabbiadini duplájával négygólos vezetést szerzett a Napoli a Midtjylland labdarúgócsapata ellen, de a dortmundiak sem tétlenkedtek, Reus és Aubameyang hamar előnyhöz juttatta a német klubot az azeri ellen. A Liverpool Ibe révén vezet a Rubin Kazany otthonában. Nézze meg a forduló góljait! tovább

Nov05

El: kinyílt a Napoli- és a Dortmund-gólzsák, 9 gól! – videó

A negyedik forduló mérkőzéseivel folytatódik az Európa-liga csoportköre, amely során hat óra alatt huszonnégy összecsapást tartogat a csütörtök este. Omar el-Kadduri, Maggio és Callejón találatával, valamint Manolo Gabbiadini duplájával  5–0-ra győzött a Napoli a Midtjylland labdarúgócsapata ellen. A dortmundiak sem tétlenkedtek, Reus és Aubameyang hamar előnyhöz juttatta a német klubot az azeri ellen, amely 4–0-s győzelmet aratott a Quabala felett. A Liverpool Ibe révén nyert a Rubin Kazany otthonában. Nézze meg a forduló góljait! tovább

Nov04

EL: Bogdánt védetné a Liverpoolban a korábbi kedvenc

Bogdán Ádámot védetné az Európa Ligában a korábbi liverpooli gólvágó. John Aldridge szerint a magyar kapusnak kellene a rotáció jegyében a kapuban állni a Rubin Kazany ellen csütörtökön.

tovább

Dec09

Gyors tippsor a BL-re

Arsenal, Bajnokok Ligája, Barcelona, foci, Internazionale, Rubin 5 hozzászólás

Még időben vagytok feladni a tippeket a mai Bajnokok Ligája-meccsekre, ide dobom nektek a tippjeimet. Hátha segít. Vagy elbizonytalanít... 1. Internazionale - Rubin Kazany D – Sportingbet: 3,80; Bwin: 4,00; interwetten: 3,80 Labdarúgás – Bajnokok Ligája, ... tovább

Nov24

Európai tatárjárás

Arsenal, Bajnokok Ligája, Dinamo Kijev, Rubin, Rubin Kazany, Sevilla, Standard, Unirea 8 hozzászólás

A Bajnokok Ligája sorsolása után az F-csoport két továbbjutóját szinte mindenki azonnal benyögte: Barcelona, Inter. Négy forduló után viszont úgy áll a helyzet, hogy még mindkét óriás kieshet, mert a szovjetek parádéznak. A Kazany négy pontot szerzett a Barcelona ... tovább

Nov04

A fagyban kell javítania a Barcának

Bajnokok Ligája, Barcelona, Kazany, Sevilla, Standard, VfB Stuttgart 3 hozzászólás

Az idei Bajnokok Ligája kiírás talán legnagyobb meglepetését a Rubin Kazany okozta barcelonai győzelmével. A tatárok két héttel ezelőtti sikere ellenére a visszavágón is a Barcelona az esélyes, a címvédő bárhol, bárki ellen és bármilyen körülmények között ... tovább