leghíresebb játékosok: Malbranque, A. Ferdinand, Asamoah Gyan, Zenden

Szept11

Majdnem hatszoros pénzt hoztunk össze neked három meccsből

Everton, Feirense, Rubin Kazany, Sunderland, Tondela, Ural Jekatyerinburg Nincs hozzászólás

Sunderland–Everton A Sunderland nem kezdett jól: 0-1-2, viszont mindegyik meccsén betalált. Az Everton viszont pompás rajtot vett: 2-1-0-s mutató mellé 4-2-es gólkülönbség jön. Ha nyernek a liverpooliak idegenben, ami nem is olyan nagy feladat, akkor a harmadik helyre is ... tovább

Feb26

Szombaton a hatszoros pénzre megyünk rá

Bayern München, Diósgyőr, Haladás, Sunderland, west ham united, Wolfsburg Nincs hozzászólás

Három meccsre, két hazaira és a gólokra megyünk rá. West Ham United–Sunderland A két csapat hasonlóan hullámzó formát mutat az elmúlt időszakban, de a West Ham otthon nem rossz, stabil, első két hazaiját elbukta, azóta viszont nem kapott ki (5–5–2, 20–14). A ... tovább

Nov22

Két meccs ötszörös pénzért vállalható?

Crystal Palace, Getafe, rayo vallecano, Sunderland Nincs hozzászólás

Az angol és a spanyol bajnokság hétfői meccseit lestük meg. Ez is jó lesz! Crystal Palace–Sunderland A Sunderland gyenge, annyira, hogy ebben az idényben még nem nyert idegenben, a Crystal Palace stabil PL-középcsapatnak számít, jelenleg a 10. helyen áll, ám egy ... tovább

Jan02

Adam Lallana két napon belül kétszer volt a mezőny legtöbbet futó játékosa

Forrás: Origo Sport

A Liverpool középpályás a Manchester City és a Sunderland ellen is a legtöbbet futotta, ráadásul a második meccsen még többet is, mint a rangadón. tovább

Jan02

Egy pontot kínlódott össze a kiesőjelölt ellen a Liverpool

Hiába uralta a meccset Klopp csapata, a Sunderland ki tudta harcolni a döntetlent. Az egy órát emberhátrányban játszó Manchester City viszont megverte a Burnleyt. tovább

Jan02

PL: Defoe büntetői miatt bukott pontokat a Liverpool

Forrás: Nemzeti Sport

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 20. fordulójában a Manchester City egy órán keresztül emberhátrányban játszva is győzött, a Liverpool viszont hiába vezetett kétszer is a Sunderland vendégeként, Jermain Defoe büntetőivel mindkétszer egyenlített a házigazda. tovább

Dec26

MU: így reagált Mourinho Mhitarjan pazar góljára

A Manchester United hazai pályán 3–1-re legyőzte a kieső helyen álló Sunderlandet az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 18. fordulójának karácsonyi játéknapján. Az MU menedzsere, José Mourinho csapata első félidei teljesítményével egyáltalán nem volt megelégedve. tovább

Dec26

Videó: Mhitarjan lesről lőtt fantasztikus gólt az MU-ban

Henrih Mhitarjan a hétfői játéknap talán legszebb gólját szerezte a Sunderland ellen az angol labdarúgó-bajnokságban. Szó szerint kis szépséghiba, hogy az örmény találatát leshelyzet előzte meg… tovább

Dec26

PL: MU-csodagól lesről, Ibra klasszisa döntött

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 18. fordulójának hétfő délutáni mérkőzésén a Manchester United Daley Blind, Zlatan Ibrahimovic és Henrih Mhitarjan góljával 3–1-re megverte a Sunderlandet. Az Arsenal az utolsó pillanatokban nyert, kikapott a címvédő Leicester City, illetve sorozatban a harmadik meccsén győzött a West Ham United. tovább

Dec24

PL: öngyilkos akart lenni az Arsenal korábbi hátvédje

Megrázó vallomást tett Emmanuel Eboué, az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Sunderland korábbi játékosa. Az Arsenalban is futballozó elefántcsontparti hátvéd a Telegraphnak adott interjút. tovább

Dec15

Videó: elsőre nem is látni, de Courtois-é az idény védése!

Thibaut Courtois összehozta a szezon védését az angolok állítása szerint, és most tényleg nehéz vitatkozni ezzel a kijelentéssel. A Chelsea belga kapusa a Sunderland ellen 1–0-ra megnyert bajnoki 93. percben mentette meg a csapatát egy egészen elképesztő védéssel, amelynél elsőre talán nem is látszik, mekkora bravúrt hajtott végre. tovább

Dec15

A 93. percben mentette meg Courtois a Chelsea győzelmét

Forrás: Sportgéza

Az utolsó Sunderland ellen kellett figyelnie a végén. tovább

Dec14

Ibrahimovic mentette meg a Manchester Unitedet

A listavezető Chelsea 1-0-ra nyert a sereghajtó Sunderland otthonában az angol labdarúgó-bajnokság 16. fordulójának szerdai játéknapján. Az utolsó pillanatban nyert idegenben a Manchester United, a Liverpool és a ManCity simán győztek.  tovább

Dec14

PL: a Chelsea előnye hat pont; Ibra nyerte meg a meccset az MU-nak

A Premier League 16. fordulójának szerdai játéknapján a Manchester United Zlatan Ibrahimovic 88. percben szerzett góljával 2–1-es győzelmet aratott a Crystal Palace otthonában, míg városi riválisa, a Manchester City hazai pályán hozta a kötelezőt a Watford ellen. A Liverpool simán nyert a Middlesbrough vendégeként, a Chelsea Cesc Fabregas találatával győzte le a Sunderlandet, és növelte előnyét hat pontra a tabella élén. A Tottenham sikeréhez Christian Eriksen két góllal és egy gólpasszal járult hozzá, a West Bromwichban a venezuelai Salomón Rondón fejjel triplázott. tovább

Dec14

Anglia: egy ország könnyezte meg a Sunderland bemelegítését

Az angol futballtársadalom hetekkel ezelőtt összefogott azért, hogy a gyógyíthatatlan betegséggel küzdő 5 éves Bradley Lowery utolsó hónapjai a lehető legszebbek legyenek. Több klub is megajándékozta a neuroblastoma rákbetegségben szenvedő kisfiút, aki szerda este kedvenc klubja, a Sunderland Chelsea elleni bajnokija előtt részt vehetett kedvencei bemelegítésén. tovább

Dec10

Már nem utolsó a Swansea a PL-ben

A Swansea City hazai pályán 3-0-ra legyőzte a Sunderland csapatát az angol labdarúgó-bajnokság 15. fordulójának szombati játéknapján, ezzel elmozdult a tabella utolsó helyéről. tovább

Nov27

Videó: szögletre rúgta a kirúgást a Liverpool kapusa

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 13. fordulójában a Liverpool 2–0-ra legyőzte a Sunderlandet. A találkozón nem mindennapi jelenetnek lehettek szemtanúi a nézők, ugyanis a Pool kapusa, Loris Karius egyik kirúgása után szöglet következett... tovább

Nov26

PL: a PL nem a BL a bajnoknak; Coutinho lába eltört, nyert a Pool

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 13. fordulójának 16 órától kezdődő mérkőzésein a Liverpool legyőzte a Sunderlandet, miután elvesztette Philippe Coutinhót, a címvédő Leicester közben egyre nagyobb bajba kerül. tovább