leghíresebb játékosok: Bianchi, Säumel, Diana, Dzsemaili, Ventola, Barone

A legfrissebb Torino-hírek:

Jan15

Hétfőre ezeket a szorzókat izzítjuk: 1,70; 1,70; 1,55

Malaga, Milan, nac breda, Real Sociedad, Torino, Utrecht II Nincs hozzászólás

Utrecht II – NAC Breda Az Utrecht II a 18. a holland másodosztályban, otthon sem nagyszám a csapat (4–3–2, 15–11), bár utoljára októberben szenvedett vereséget saját közönsége előtt. A Breda a 9. helyen áll, idegenben 4–0–5-ös mutatóval bír, legutóbbi hat ... tovább

Jan11

Három hazait is bevállaltunk közel hétszeres pénzért

Celta Vigo, Milan, QPR, Reading, Torino, Valencia Nincs hozzászólás

Celta Vigo–Valencia A Valencia botrányosan szerepel ebben az idényben, a bajnokságban egy pont választja el a kieséstől. A Celta Vigo viszont a kilencedik, viszonylag hozza az előző idényben mutatott formáját. A Spanyol Kupa első meccsén magabiztos 4–1-es eredménynek ... tovább

Dec21

Két hazai és egy vendéggyőzelem ötszörös pénzért

Alavés, Amedspor, genclerbirligi, Genoa, Gimnastic, Torino Nincs hozzászólás

Torino–Genoa A Torino a 9. a bajnokságban, otthon 5–2–1-es mutatója és 20–10-es gólkülönbsége van. Hazai formája parádés legutóbbi öt meccséből hármat megnyert az egy-egy döntetlen és vereség mellett. A Genoa a 12. a tabellán, idegenben 2–1–5-öt produkált ... tovább

Jan16

Kétszer ötperces meccsen ikszelt a Milan Torinóban

Forrás: Origo Sport

Az olasz élvonal 20. fordulójának hétfő esti mérkőzésén az AC Milan 2-2-es döntetlent játszott a Torino vendégeként. tovább

Jan16

Serie A: 0–2-ről mentett pontot a Milan Torinóban

Forrás: Nemzeti Sport

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 20. fordulójában a Milan kétgólos hátrányból mentett pontot a Torino vendégeként. A találkozón a vendégek kapusa, Gianluigi Donnarumma büntetőt védett 0–2-nél, csapata pedig emberhátrányban fejezte be a meccset. tovább

Jan16

Így lehet a rém rossz lövés tökéletes gólpassz

Forrás: Sportgéza

Nem is egy, hanem kettő, még a tizenegyesnél is majdnem összejött a Torino-Milan olasz bajnokin. tovább

Jan16

Videó: Donnarumma nem mozdult el, büntetőt hárított

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) hétfői mérkőzésén a Milan az első félidőben kétgólos hátrányba került a Torino otthonában. Sőt a vendégek a 31. percben könnyedén megkaphatták volna a harmadikat is, ám Gianluigi Donnarumma kivédte Adem Ljajics tizenegyesét, aki azt hitte, hogy a milánóiak kapusa elvetődik majd valamelyik oldalra… tovább

Jan15

Ősi riválisok fogtak össze a hajléktalanokért

Paulo Dybala, a Juventus csatára és Juan Iturbe, a Torino támadója együtt osztott takarókat az északolasz város hajléktalanjainak.  tovább

Jan12

A Real Madrid a sírból hozta vissza a rekordját

Zsinórban a negyvenedik tétmeccsén is veretlen maradt a Real Madrid, ezzel megdöntötte a Barcelona rekordját: egyetlen spanyol csapat sem úszta meg ennyi ideig vereség nélkül. Pedig a Realnak kétgólos hátrányt kellett ledolgoznia a Sevilla elleni kupameccs hajrájában - sikerült, 3-3-as visszavágó után 6-3-as összesítéssel jutott tovább a Madrid. Olaszországban összejött a Juventus-Milan kupameccs, miután az utóbbi három perc alatt fordított a Torino ellen. tovább

Jan12

Olasz Kupa: 3 perc alatt fordított, és továbbjutott a Milan

Az Olasz Kupa nyolcaddöntőjében a Torino egy órán keresztül uralta a mérkőzést, és 1–0-ra vezetett, a Milannak azonban elég volt három perc a fordításra, amivel kiharcolta a továbbjutást. tovább

Jan09

Heti program: két Sevilla–Real, MU–Liverpool, pályán az FTC

A kupáké lesz a főszerep a hét közepén Európában, majd a hét végén bajnokikat rendeznek Angliában, Olaszországban, Spanyolországban és Franciaországban. A sorozatok több közös pontot is tartalmaznak, így például két Sevilla–Real Madrid lesz a héten, s Olaszországban is napokon belül kétszer fogadja a Torino a Milant. A PL-ben vasárnap Everton–Manchester City, majd Manchester United–Liverpool rangadót rendeznek. Szombaton elrajtol az Afrikai Nemzetek Kupája, amely az idén már nem szerepel az Eurosport műsorán. tovább

Jan08

Arsenal: elutasították az „ágyúsok” 65 milliós ajánlatát a csatárért

Gianluca Petrachi, az olasz élvonalbeli Torino sportigazgatója elárulta, hogy az angol első osztályú Arsenal 65 millió eurós ajánlatot tett Andrea Belottiért, a klub 23 éves csatáráért. tovább

Dec23

Serie A: debütált az „új Messi”; 15 évesen 188 centi magas

Pietro Pellegri, a Genoa labdarúgója az olasz élvonal történetének legfiatalabb játékosa lett – beállítva Amadeo Amadei rekordját –, miután csütörtökön 15 évesen és 280 naposan pályára lépett a Torino elleni bajnokin. tovább

Dec18

A kispadról nézték a csodát a Palermo magyarjai

Nagy Ádám végig pályán volt a Pescarában emberelőnyben nagyon simán, 3-0-ra nyerő Bolognában a Serie A 17. fordulójában. A vasárnap legnagyobb teljesítményét a Napoli belga támadójától, Dries Mertenstől láthattuk, aki négy gólt szerzett a Torino ellen. tovább

Dec18

9 perc alatt mesterhármast szerzett, majd lőtt egy varázslatos negyediket

Dec18

Serie A – Mertens nagy napja, Nagyék győzelme

Forrás: Borsod online

Nápoly - A Napoli Dries Mertens négy góljának is köszönhetően 5-3-ra győzte le hazai pályán a Torino együttesét az olasz labdarúgó-bajnokság 17. fordulójának vasárnapi játéknapján. tovább

Dec11

Ötöt rúgott a Napoli, jól hajrázott a Juve

A Napoli idegenben nagyon magabiztosan, 5-0-ra legyőzte a tabella közepén álló Cagliarit a Serie A 16. fordulójának vasárnapi nyitó mérkőzésén. A Juventus úgy nyert 3-1-re a Torino elleni városi derbin, hogy a 82. percben még döntetlen volt az állás. tovább

Dec11

Magyar-román a kézi-Eb-n, a torinói derbi és Nagy Ádámék is képernyőn

Káprázatos sportprogammal ünneplik a tévék december 11-et. A női kézilabda Európa-bajnokságon például magyar-román meccs lesz, a Serie A-ban Torino-Juve, a PL-ben ManUnited-Tottenham. Úszóink még mindig úsznak Kanadában, repül a tojáslabda Amerikában, a Puskás Akadémia pedig a Soroksárt fogadja? És, hogy mit ünneplünk december 11-én? Azt, hogy ilyen remek sportműsor van. tovább