Becenév: The Hammers – Kalapácsosok, The Irons

leghíresebb játékosok: Dyer, Parker, Di Michele, Boa Morte, Upson, Behrami

Jan05

Pénteken hatszoros pénzt nyerhetsz

Deportivo, dundee united, Espanyol, Hibernian, Manchester City, West Ham 1 hozzászólás

Espanyol–Deportivo Az Espanyol a 9. a bajnokságban, egészen jó formában is van, legutóbbi öt meccséből hármat megnyert az egy-egy iksz és vereség mellett. Otthon nem igazán ütős csapat (2–4–2, 10–10). A Deportivo a 15. a tabellán, idegenben még nem nyert meccset ... tovább

Jan02

Hatszoros pénz három meccsből

Everton, Hull City, Manchester United, Southampton, West Bromwich, West Ham Nincs hozzászólás

West Ham–Manchester United Az MU legutóbbi öt meccsét megnyerte a bajnokságban, vagyis lendületben van. A védelem néha elég bizonytalan, viszont a támadójátékuk egészen termékeny. A WHU az elmúlt időszakban mintha erőre kapott volna. A két csapat legutóbbi öt egymás ... tovább

Dec25

Ötszörös pénz karácsonyra tőlünk nektek!

Arsenal, Everton, Leicester, Swansea, West Brom, West Ham Nincs hozzászólás

Leicester–Everton A címvédő Leicester csak a tabella második feléhez tartozik, de ez nem hazai teljesítményén múlik: otthon 8 bajnokiból csak 1-szer kapott ki, legyőzte például a Manchester Cityt is, de ja csapat pont annyira kiszámíthatatlan, mint az Everton. Nehéz ... tovább

Jan14

West Ham: Payetre nagyon mérgesek a szurkolók – videó

Forrás: Nemzeti Sport

Mint arról beszámoltunk, Dimitri Payet, az együttes Európa-bajnoki ezüstérmes francia labdarúgója el akarja hagyni a West Ham Unitedet, ezért nem hajlandó játszani. A szurkolók egy része így reagált: tovább

Jan14

Videó: Andy Carroll szenzációs gólt ollózott

Szenzációs gólt szerzett Andy Carroll, a West Ham United labdarúgója a Crystal Palace elleni angol bajnoki labdarúgó-mérkőzésen. tovább

Jan14

A hónap gólja már megvan a Premier League-ben

Forrás: Sportgéza

A West Ham-csatár bevarrta a léc alá, nem is akárhogy. tovább

Jan12

West Ham: Payet nem hajlandó játszani, Bilic dühös

Slaven Bilic, az angol élvonalban tizenharmadik helyen álló West Ham horvát menedzsere elmondta, Dimitri Payet, az együttes Európa-bajnoki ezüstérmes francia labdarúgója el akarja hagyni a londoni klubot. tovább

Jan10

PL: 12 millióért igazolnának a másodosztály 14. helyezettjétől

A Sky Sports értesülése szerint az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő West Ham United harmadszor is nekifut, hogy szerződtesse a Brentford FC támadóját, Scott Hogant. tovább

Jan06

Ekkora verést még nem kapott új otthonában a West Ham

Forrás: Origo Sport

Az FA-kupa 3. fordulójának péntek esti mérkőzésén a Manchester City idegenben 5-0-ra verte a West Ham Unitedet, és továbbjutott a következő fordulóba. tovább

Jan06

FA-kupa: kíméletlen volt a Man. City – ötös a WHU-nak

A Manchester City bejutott a legjobb 32 közé az angol FA-kupában, miután könnyedén győzött a West Ham United otthonában. tovább

Jan06

Simone Zaza távozik a West Hamtől

Az olasz válogatott csatár, Simone Zaza távozik az angol élvonalban szereplő West Ham United labdarúgócsapatától. tovább

Jan05

Pénteki sportműsor: magyar–izlandi, Londonban a Man. City

Pénteken az Izland elleni mérkőzés vár a dániai Bygma-kupán szereplő magyar férfi kézilabda-válogatottra 18 órától. A labdarúgó angol FA-kupa 3. fordulójában a Manchester City a West Ham United vendége lesz, míg a spanyol bajnokság 17. fordulója az Espanyol–Deportivo La Coruna mérkőzéssel indul. tovább

Jan04

Szabálytalankodtak ellene, pirosat kapott - videó

Az Angol Labdarúgó-szövetség szerdán törölte Sofiane Feghoulinak, a West Ham United középpályásának piros lapját. tovább

Jan04

Szabálytalankodtak ellene, pirosat kapott

Jan03

Videó: két védőt küldött el egyetlen fordulással Pogba

Zsinórban hatodik bajnoki sikerét ünnepelhette a Manchester United labdarúgócsapata a West Ham ellen 2–0-ra megnyert találkozón, ráadásul a szurkolók nem csak a végeredmény miatt örülhettek! Paul Pogba ugyanis trükkös kedvében volt, és egy gyönyörű fordulással egyszerre két védőt is elküldött a találkozó második félidejében. tovább

Jan02

PL: sorozatban a 7. tétmeccsét nyerte meg a Manchester United

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 20. fordulójában a Manchester United Juan Mata és Zlatan Ibrahimovic (lesről szerzett) góljával 2–0-ra nyert az első negyedóra végétől kezdve emberhátrányban játszó West Ham United otthonában. tovább

Jan02

Hihetetlen, amit az MU-játékosok kihagytak

Ketten, két méterről sem tudták belőni. Azért a győzelem összejött a West Ham ellen. tovább

Jan02

Videó: hihetetlen helyzetet hagyott ki a Manchester United

A Manchester United megszerezhette volna a vezetést idegenben a West Ham United ellen az angol labdarúgó-bajnokság hétfő esti meccsének 35. percében, csakhogy előbb Darren Randolph védte Antonio Valencia kísérletét, majd a kipattanót Jesse Lingard hibázta el. tovább