Bejelentkezés
Elfelejtett jelszó Regisztrálok
jún09

Foci vb 2010 – pontos menetrend

 Foci vb 2010 4 hozzászólás

Közkívánatra betolom nektek ismét a foci-vb fullos, napra, helyre és időre lebontott menetrendjét. Böngésszétek, nyomtassátok!

A-csoport:
június 11.: Dél-afrikai Köztársaság – Mexikó, Johannesburg 16 ó
június 11.: Uruguay-Franciaország, Fokváros 20 ó
június 16.: Dél-afrikai Köztársaság – Uruguay, Pretoria 20:30 ó
június 17.: Franciaország-Mexikó, Polokwane 13:30 ó
június 22.: Mexikó-Uruguay, Rustenburg 16 ó
június 22.: Franciaország – Dél-afrikai Köztársaság, Bloemfontein 16 ó

B-csoport:
június 12.: Argentína-Nigéria, Johannesburg 13:30 ó
június 12.: Koreai Köztársaság-Görögország, Port Elizabeth 16 ó
június 17.: Görögország-Nigéria, Bloemfontein 16 ó
június 17.: Argentína-Koreai Köztársaság, Johannesburg 20:30 ó
június 22.: Nigéria-Koreai Köztársaság, Durban 20:30 ó
június 22.: Görögország-Argentína, Polokwane 20:30 ó

C-csoport:
június 12.: Anglia-Egyesült Államok, Rustenburg 20:30 ó
június 13.: Algéria-Szlovénia, Polokwane 13:30 ó
június 18.: Szlovénia-Egyesült Államok, Johannesburg 16 ó
június 18.: Anglia-Algéria, Fokváros 20:30 ó
június 23.: Szlovénia-Anglia, Port Elizabeth 16 ó
június 23.: Egyesült Államok-Algéria, Pretoria 16 ó

D-csoport:
június 13.: Németország-Ausztrália, Durban 16 ó
június 13.: Szerbia-Ghána, Pretoria 20:30 ó
június 18.: Németország-Szerbia, Port Elizabeth 13:30 ó
június 19.: Ghána-Ausztrália, Rustenburg 13:30 ó
június 23.: Ghána-Németország, Johannesburg 20:30 ó
június 23.: Ausztrália-Szerbia, Nelspruit 20:30 ó

E-csoport:
június 14., Hollandia-Dánia, Johannesburg 13:30 ó
június 14.: Japán-Kamerun, Bloemfontein 16 ó
június 19.: Hollandia-Japán, Durban 16 ó
június 19.: Kamerun-Dánia, Pretoria 20:30 ó
június 24.: Dánia-Japán, Rustenburg 20:30 ó
június 24.: Kamerun-Hollandia, Fokváros 20:30 ó

F-csoport:
június 14.: Olaszország-Paraguay, Fokváros 20:30 ó
június 15.: Új-Zéland-Szlovákia, Rustenburg 13:30 ó
június 20.: Szlovákia-Paraguay, Bloemfontein 13:30 ó
június 20.: Olaszország – Új-Zéland, Nelspruit 16 ó
június 24.: Szlovákia-Olaszország, Johannesburg 16 ó
június 24.: Paraguay – Új-Zéland, Polokwane 16 ó

G-csoport:
június 15.: Elefántcsontpart-Portugália, Port Elizabeth 16 ó
június 15.: Brazília-Koreai NDK, Johannesburg 20:30 ó
június 20.: Brazília-Elefántcsontpart, Johannesburg 20:30 ó
június 21.: Portugália-Koreai NDK, Fokváros 13:30 ó
június 25.: Portugália-Brazília, Durban 16 ó
június 25.: Koreai NDK-Elefántcsontpart, Nelspruit 16 ó

H-csoport:
június 16.: Honduras-Chile, Nelspruit 13:30 ó
június 16.: Spanyolország-Svájc, Durban 16 ó
június 21.: Chile-Svájc, Port Elizabeth 16 ó
június 21.: Spanyolország-Honduras, Johannesburg 20:30 ó
június 25.: Chile-Spanyolország, Pretoria 20:30 ó
június 25: Svájc-Honduras, Bloemfontein 20:30 ó

Nyolcaddöntő:
49.: június 26.: 1A-2B, Port Elizabeth 16 ó
50.: június 26.: 1C-2D, Rustenburg 20:30
51.: június 27.: 1D-2C, Bloemfontein 16 ó
52.: június 27.: 1B-2A, Johannesburg 20:30 ó
53.: június 28.: 1E-2F, Durban 16 ó
54.: június 28.: 1G-2H, Johannesburg 20:30 ó
55.: június 29.: 1F-2E, Pretoria 16 ó
56.: június 29.: 1H-2G, Fokváros 20:30 ó

Negyeddöntő:
57.: július 2.: Továbbjutó53-Továbbjutó54, Port Elizabeth 16 ó
58.: július 2.: TJ49-TJ50, Johannesburg 20:30 ó
59.: július 3.: TJ51-TJ52, Fokváros 16 ó
60.: július 3.: TJ55-TJ56, Johannesburg 20:30 ó

Elődöntő:
61.: július 6.: TJ57-TJ58, Fokváros 20:30 ó
62.: július 7.: TJ59-TJ60, Durban 20:30 ó

A 3. helyért:
63.: július 10.: Vesztes61-Vesztes62, Port Elizabeth 20:30 ó

Döntő:
64. július 11.: TJ61-TJ62, Johannesburg 20:30 ó



Hozzászólások

Szólj hozzá Te is!