jan27

A szokásos Barca-gála – videó

foci Nincs hozzászólás

Villa lőtte a második gólt

A novemberi 8-0-hoz képest olcsón megúszta az Almería a szerda esti partit, a Király-kupa elődöntőjének első mérkőzésén most a Barcelona hazai pályán “csak” 5–0-ra nyert. A meccs már a 16. percben eldőlt, ekkor már háromgólos volt Messiék előnye. Nézd meg a mérkőzés góljait!

Ha Esteban Suárez kapus bravúrt, bravúrra halmoz, akkor is sima hazai siker született volna a Barcelona-Almería Király-kupa-elődöntőn, csak épp jobban megszenvedett volna a katalán óriás. De ez már sosem fog kiderülni, mivel a 35 éves hálóőr betlizett, nem is egyszer. Egy percen belül két potyát kapott, így a 11. minutumban már 2-0 állt az eredményjelzőn. Messi és David Villa lövését is bevédte a cserekapus, el is dőlt a mérkőzés. Mi több, a továbbjutás is, ha csak a azt nézzük, hogy novemberben 8-0-ra nyertek Xaviék Almeríában…
Méltathatnám még napestig a Barcelonát, de inkább beszéljenek a számok: az előző kilenc Camp Nou-ban lejátszott mérkőzésén harmincegy gól lőtt Guardiola együttese és kettőt kapott.