aug08

Dráma és csodagól a Community Shielden – videó

foci Nincs hozzászólás

Nani két góljával fordított az MU

Hiába vezetett a Manchester City már 2-0-ra az angol Szuperkupa, vagyis a Community Shield első félidejében, mégis a bajnok Manchester United nyerte meg a trófeát. Óriási hajrá, remek gólok! Nézd meg!

David de Gea nem kezdte túl fényesen manchesteri pályafutását, az első félidő utolsó percében Edin Dzeko jó harmincméteres löketét kissé benézte az vadiúj United-portás. És ez már a második City-gól volt, tehát elég nagy hátránnyal vonult el a szünetre a ördögi sereg. Igen ám, de a Manchester United nem véletlenül lett bajnoki és a Bajnokok Ligája döntőjébe se a szél fújta be Ferguson fiait. Az 58. percben már 2-2 állt az eredményjelzőn. Smalling találata után Nani egy egészen hihetetlen, barcás-támadás végén egyenlített. Volt ott minden – kényszerítő, sarokpassz… A 94. percben egy gyermekded védelmi hiba után a győztes gólt is belőtte a portugál szélső.