nov23

Nyilvános kivégzés a Bernabéuban – videó

foci Nincs hozzászólás

mosolyogva nyert a Real

Amikor a kilencedik percben jár egy Bajnokok Ligája-mérkőzés és 3-0 áll a böhöm nagy kijelzőn, a vendéggárda agyán sok minden végigfuthat. Vagy épp teljesen kiürül… Kedd este nem volt jó zágrábinak lenni, rettenetesen szétszedték a Dinamójukat a Real Madrid tartalékjai.

Még a második perc sem pergett le, mikor Karim Benzema bevette a Dinamo Zagreb kapuját, egyben el is döntve a mérkőzést. Még a tizedikben sem járt a BL-meccs – tehát a bajnokok, a legjobbak sorozata! – és már 3-0-ra lépett a Real Madrid. Ennyi idő alatt ekkora előnyt még sosem szerzett egyetlen csapatban sem a Bajnokok Ligájában. És mivel a 20.-ban jött a negyedik is, jött egy újabb csúcs is. Bő óra után féltucat volt közte, ekkor megkegyelmezett a Real és rúgatott két gólt a horvátokkal.