Bejelentkezés
Elfelejtett jelszó Regisztrálok
jún20

UEFA BL-, El-sorsolás – A Sturmmal került szembe a Vidi

 foci Nincs hozzászólás

Ma Nyonban sorsolják a Bajnokok Ligája és az Európa-liga selejtezőinek párosításait. A magyarok közül a Videoton, a Paks és a Ferencváros érintett.

Az osztrák Sturm Graz lesz a Videoton ellenfele a Bajnokok Ligája második selejtezőkörében.

Bajnokok Ligája, második selejtezőkör, július 12-13., 19-20.
Sturm Graz – Videoton

Európa-liga, első selejtezőkör, június 30, júl. 7.
Paks – UE Santa Coloma (andorrai)
Ulisses FC (örmény) – Ferencváros

Európa-liga, második selejtezőkör, júl. 14-21.
Kecskemét – Aktobe (kazah)
Ferencváros/Ulisses – Aalesund (norvég)/Neath (walesi)
Paks/Santa Coloma – Daugava (lett)/Tromsö (norvég)

További párosítások a BL-ben:

1. forduló
Tre Fiori – Valletta
FC Santa Coloma – Dudelange

2. forduló
Maccabi Haifa – FK Borac Banja Luka
FK Mogren – Liteksz Lovecs
NK Maribor – Santa Coloma/Dudelange
Skenderbeu – APOEL
Slovan Bratislava – Tobor

FC Zestafoni – FC Dacia Chisinau
Dinamo Zagreb – Neftci
FC Pjunik – FC Viktoria Plzen
FK Partizan – FK Skendija 79
Tre Fiori/Valletta – Ekranas

Malmö – HB Tórshavn
Shamrock Rovers – Flora Tallinn
Rosenborg – Breidablik
HJK Helsinki – Bangor City
Skonto FC – Wisla Kraków
Linfield – BATE Boriszov

További párosítások az El-ben:

KR (izlandi)–ÍF (feröeri)
Daugava (lett)–Tromsö (norvég)
Elfsborg (svéd)–Fola (luxemburgi)
TNS (walesi)–Cliftonville (északír)
Honka (finn)–Kalju (észt)
Fulham (angol)–NSÍ (feröeri)
ÍBV (izlandi)–St. Patrick’s (ír)
Häcken (svéd)–Käerjéng (luxemburgi)
Aalesund (norvég)–Heath (walesi)
Renova (macedón)–Glentoran (északír)
Koper (szlovén)–Sahtar Karagandi (kazah)
Banga (litván)–Qarabag (azeri)
Rabotnicski (macedón)–Trans (észt)
Rad (szerb)–Tre Penne (San Marinó-i)
Buducsnoszt Podgorica (montenegrói)–Flamurtari (albán)
Jagiellonia (lengyel)–Irtis Pavlodar (kazah)
FK Minszk (fehérorosz)–AZAL Baki (azeri)
Dinamo Tbiliszi (grúz)–Milsami Orhei (moldovai)
Varazdin (horvát)–Lusitanos (andorrai)
Bananc (örmény)–Rusztavi (grúz)
Birkirkara (máltai)–Vllaznia (albán)
Siroki Brijeg (bosznia-hercegovinai)–Olimpija Ljubljana (szlovén)
Szpartak Trnava (szlovák)–Zeta (montenegrói)




Szólj hozzá Te is!