nemzetiség: portugál
becenév: Cris, CR, Ron, Ronnie
klubja: Real Madrid
korábbi klubja: Sporting CP (2002-2003), Manchester United (2003-2009)

eredményei: Bajnokok Ligája-győztes (2008), angol bajnok (2007, 2008, 2009), FA-kupa-győztes (2004), Eb ezüstérem (2004)
egyéni elismerések: France Football aranylabda (2008), FIFA év játékosa-díj (2008), Aranycipő (2008)

A legfrissebb hírek Ronaldóról:

Máj01

Pelé: Én vagyok a legjobb

Forrás: Foci24

A brazilok 70 esztendős legendája még mindig úgy véli, hogy ő a valaha volt legjobb futballista Manapság kis túlzással szinte minden az FC Barcelona és a Real Madrid sztárjai, Lionel Messi és Cristiano Ronaldo körül forog, és nem ritkák azok a hangok, melyek egyiket vagy másikat már most a futball csúcsára emelik tovább

Ápr30

Videó: Íme a kínos Casillas-baki és Real-vereség

Forrás: Pepsifoci

Kínos vereséget szenvedett el hazai pályán a Cristiano Ronaldo nélkül meccselő Real Madrid: a spanyol bajnokság 34. fordulójában a blancók 3-2-re kaptak ki a Santiago Bernabeuban a Pintér Ádámot csereként bevető Zaragoza ellen, többek között egy óriási Casillas-hibát követően.

tovább

Ápr30

Óriási Real-blama: Egy magyarral tréfálták meg őket - videó!

Kínos vereséget szenvedett el hazai pályán a Cristiano Ronaldo nélkül meccselő Real Madrid: a spanyol bajnokság 34. fordulójában a blancók 3-2-re kaptak ki a Santiago Bernabeuban a Pintér Ádámot csereként bevető és a kiesés ellen küzdő Zaragoza ellen, többek között egy óriási Casillas-hibát követően.

tovább

Ápr30

Ronaldo és Iniesta sem lép pályára hétvégén

Andrés Iniesta, a Barcelona labdarúgója sérülés, míg Cristiano Ronaldo, a Real Madrid támadója technikai döntés miatt lesz kénytelen kihagyni csapata hétvégi bajnokiját Iniesta még a Real Madrid elleni BL-összecsapás előtti napon szenvedett kisebb sérülést, ami még nem jött rendbe tovább

Ápr29

Spanyolország: C. Ronaldo és Iniesta sem lép pályára hétvégén

Forrás: Nemzeti Sport

Andrés Iniesta, a Barcelona labdarúgója sérülés, míg Cristiano Ronaldo, a Real Madrid támadója technikai döntés miatt lesz kénytelen kihagyni csapata hétvégi bajnokiját. tovább

Ápr29

Cristiano Ronaldo: Ez van

Forrás: Sportgéza

A portugál kimondta, nem tetszett neki Mourinho védekező taktikája, de megtette, amit kért tőle. tovább

Ápr28

Videó: C. Ronaldo egyedül próbált harcolni a Barca-háromszöggel

Cristiano Ronaldo egyedül nem tudta megszerezni a labdát Barcelona játékosaitól a szerdai Real Madrid–Barcelona Bajnokok Ligája összecsapáson. A portugál légiós igen csak frusztrált lett attól, hogy társai nem akarták letámadni a labdát birtokló katalán védelmet, és egyedül kellett üldöznie a lasztit. tovább

Ápr28

BL: Nem értem, a Barca miért játszhat mindig tíz ember ellen - C. Ronaldo

Többi madridi társához hasonlóan Cristiano Ronaldo is roppant idegesen nyilatkozott a Real Madrid–Barcelona (0–2) Bajnokok Ligája elődöntő első mérkőzését követően. tovább

Ápr27

Ronaldo keresi a legtöbb pénzt

Forrás: TopFoci

A Futebol Finance, portugál marketingügynökség friss jelentése szerint jelenleg Cristiano Ronaldo a földkerekség legjobban kereső futballistája. tovább

Ápr22

Carvalho: Tudjuk a jelentőségét a győzelmünknek

A Real Madrid oly sok sikertelen év után újra diadalmaskodni tudott a Király Kupa döntőjében, ahol az FC Barcelonát sikerült két vállra fektetni a hosszabbításban, hála Cristiano Ronaldo fejes góljának. tovább

Ápr22

Videó: Így gyilkolta meg a Real a Barca játékát

Pár napon belül másodszor is sikerrel ölte meg a Barcelona játékát a Real Madrid, olyannyira, hogy José Mourinho zseniális taktikája nem csak egy pontot ért, mint a szombati bajnokin, de hosszabbításos kupagyőzelmet a valenciai döntőben. A nagyszerű Cristiano Ronaldo-fejessel diadalmaskodó fővárosiak játékának egyik fő eleme volt a Messi-Xavi-Iniesta tengely szétzilálása, amit sikerrel is vittek véghez, ha kellett, némi csontzene kíséretében. Íme egy gyűjtés a Real-játékosok kőkemény játékáról.

tovább

Ápr21

Videó: Össszetörte a Real Madrid játékosa a Spanyol Kupát

Forrás: Borsod online

Videó: Össszetörte a Real Madrid játékosa a Spanyol KupátValencia - Cristiano Ronaldo a hosszabbításban talált be fejjel a Barcelona kapujába, így megnyerte a Real Madrid a Spanyol Kupát. De nem örülhettek sokáig, Ramos leejtette és összetört! tovább

Ápr21

Cristiano Ronaldo góljával a Madrid legyőzte a Barcelonát a spanyol kupadöntőben

A Real Madrid 120 perces csatában 1-0-ra legyőzte a Barcelonát a spanyol Király-kupa döntőjében. tovább

Ápr21

Barca-Real - átok helyett álom

Forrás: Focitipp

Cristiano Ronaldo hosszabbításban szerzett fejesgóljával legyűrte a Real Madrid a Barcelonát a Király Kupa fináléjában. A négyfelvonásos futball-színház szünetében a fővárosiaknál a lélektani előny. tovább

Ápr20

18 év után nyert spanyol kupát a Real Madrid

Forrás: Foci.hu

A zsinórban négy egymás elleni találkozó második felvonásán, a spanyol kupa döntőjében hosszabbítás után győzött 1-0-ra a Real Madrid a Barcelona ellen, így 18 év elteltével diadalmaskodott ismét a hazai sorozatban. A meccs egyetlen gólját Cristiano Ronaldo fejelte. tovább

= 6): ?> Első << Előző = 0 ): print '...'; endif; if( $max_page != 1 ): while( $temp <= $max_page ): if( ( $temp >= ( $page - 4 ) ) && ( $temp <= ( $page + 4 ) ) ): if( $temp == $page ): ?> Következő >> Utolsó

0): $i++; $rel_post = array_shift($related_posts); ?> post_date, 5, 2 ) ) ]; ?>

ID) as $tag): ?> Nincs hozzászólás