Elfelejtett jelszó Regisztrálok
máj03

Bosszút állhat a Milan

Online sportfogadás-esélyek Nincs hozzászólás

A Liverpool már döntős, vagyis itt a lehetőség a Milannak, hogy visszavágjon a 2005-ös csúfságért!
1. Milan-Manchester United

D – bet-at-home: 3,20; Sportingbet: 3,10; Bwin: 3,35

Labdarúgás – Bajnokok Ligája, elődöntő, visszavágó (1.m: 2-3)
fogadási határidő: szerda, 20.45

A másik ágról bejött a papírforma, mert angol csapat jutott a döntőbe. Ennek a valószínűsége úgy 100 % körül volt, hiszen a Liverpool és a Chelsea csatázott. Végül a “vörösök” léptek tovább, és 2005 után ismét döntősök. Amennyiben a Milan átvergődik az MU-n, megismétlődik az akkori finálé! Ami nem volt egy egyszerű meccs, emlékezzünk csak.

No de ez még messze van, a Milan momentán kiesésre áll. Pedig nagyon jól álltak 90 percig az Old Traffordon, ám Rooney úgy gondolta, jobb lenne előnnyel utazni Olaszországba.
Persze a 3-2 sem rossz eredmény a Milan szemszögéből, csak bosszantó lehet 1-2 után.

Az “Álmok Színházában” Kaká volt a főszereplő. A brazil irányító hülyét csinált a manchesteri védőkből, a második góljánál úgy vitte el a labdát, hogy Brown és Heinze egymást tarolta le.
A mérkőzés végére azonban összeszedte magát az angol gárda, és fordított. Az érdem egyértelműen Rooneyé, aki két gól is lőtt Didának.

Hogy ne essen meg ismét az a csúfság a “vörös ördögök” védelmével, ami otthon, gyorsan összedrótozták a sérült bekkeket. Ferdinand szinte biztosan játszik, de lehet, hogy Vidicset is beveti Sir Alex. Így már “csak” Neville és Silvestre maradt a sérültlistán a védelemből (Park is maródi). Evra sem játszhat, az apró francia összeszedte harmadik sárgáját.
Erre egyébként Cristiano Ronaldónak, Scholesnak és Heinzének is esélye van, de ők egyelőre nem gondolnak a döntőre.

Ancelottinak megint a támadók miatt fő a feje. Ronaldo nem játszhat, Gilardino, Inzaghi és Oliveira pedig nincs jó formában. Előbbi egy, utóbbi két gólt lőtt eddig a BL-ben, a brazil meg még be sem talált. Kaká ugyan már 9-nél jár, de ő nem csatár. Így az maradt a kérdés, hogy Kaká elé egy, vagy két támadót állít Ancelotti. Az előzetes hírekből arra lehet következtetni, hogy a rutin mellett dönt, vagyis Inzaghi kezd. Egyedül…

A Milan szenzációs formában van egyébként. Az előző öt bajnokiját megnyerte, mégpedig 15 gólt rúgva. Pedig folyamatosan rotálja a gárdáját
a tréner. Ezzel a sorozattal feljöttek Gattusóék a harmadik helyre, ami nagyszerű eredmény mínusz nyolc pontról indulva.
A BL-ben is jól megy a rossoneroknak: a Bayernt Münchenben verték 2-0-ra, ami még úgy is kiváló eredmény, hogy tudjuk, a bajorok gyengécskék idén.

A Man. United legutóbb Liverpoolban nyert az Everton stadionjában. Fantasztikus tett volt, hiszen a félidőben 2-0-ra vezettek a hazaiak! Ez nagyon sokat elárul Rooneyék erejéről. Az sem hátrány, hogy végre már nem csak a fiatal angoltól várhatják a gólokat, mert Smith is egyre jobb passzban van, és úgy fest, Sahára is lehet számítani a San Siróban.

Ez a Manchester nem kap ki Milánóban sem, ami azt jelenti, hogy Liverpool-Manchester United döntő lesz.

08/03/2005 UEFA Champions League – Milan-Manchester United 1:0