Boxing Day Gera nélkül?

Online sportfogadás-esélyek 1 hozzászólás

Mondani sem kell, hogy az angol ligákban ebben az esztendőben is megrendezik az úgynevezett “Boxing Day” (Karácsony másnapja) fordulót, tehát karácsony másnapján sem maradunk foci nélkül.

Ha pedig lesz, akkor fogadunk is. Naná!

Én például Gera Zoli csapata, a Fulham ellen. És nem feltétlenül azért, mert a “Magic magyar” megsérült a hétvégén, és erősen kérdéses a játéka. Hanem inkább azért, mert a Tottenham igen jól szerepel hazai környezetben azóta, amióta Harry Redknapp irányítja a gárdát. Vagy csak szerepelt?…
Az előző három mérkőzésük nem úgy sikerült, hogy nagyon verhetnék a mellüket Lennonék. Az Evertontól 1-0-ra kikaptak, majd a Manchester United és a Szpartak Moszkva ellen. De ha reálisan nézzük, akkor ez nem is rossza eredménysor: a MU elleni iksz semmiképpen sem csalódás, míg az oroszok ellen épp elég volt az egy pont.

A másik londoni gárda, a Fulham viszont még nyeretlen idegenben! Ugyanezt csak a Stoke mondhatja el magáról. De még ennél is rémesebb az a tény, hogy Geráék összesen kettő gólt rúgtak vendégként. Az előző négy meccsükön, vagyis 360 perce gólképtelenek idegenben, mégis szereztek három pontot! A Liverpool, az Aston Villa és a Stoke sem talált be a Fulham kapujába. Egymás után négy 0-0? Nem hiszem. A Tottenham betalál.

Premier League tabella

A második vonalból két meccset választottam. A negyedik helyen álló Burnley hazai győzelme prognosztizálható, mivel a Barnsley vendégként csekély veszélyt jelent (2-2-8). Az előző négy túrájáról összesen egy ponttal tért haza. A Burnley viszont augusztus közepe óta veretlen a Turf Moorban.

A Norwich is pont olyan “remekül” szerepel idegenben, mint a Barnsley, és nem valószínű, hogy a Palace ellen tudnak javítani a “kanárik”. A londoniak 5-2-0-ás mérleggel zárták az előző bő egy hónapot.