Elfelejtett jelszó Regisztrálok
júl17

Ha a Honvédnak sikerült, a Lokinak pláne fog

Online sportfogadás-esélyek Nincs hozzászólás

A Honvéd túl van már egy körön az Európa-ligában, ami most azért érint minket, mert a kispestiek albán ellenfelet búcsúztattak. A magyar bajnok Debrecen szintén Albániában kezd, a Flamurtaninál nyilván valamivel erősebb, de nála gyengébb csapat ellen. Kettős győzelem?

A Honvéd oda-vissza elverte a Flamurtanit, a Skënderbeu Korçë viszont maga a bajnok. Igaz, a Loki is, méghozzá veretlenül. A Flamurtari csak negyedik volt a bajnokságban, ám hazai pályán legyőzte a bajnokot. Azt meg mi tudjuk jól, hogy a Debrecen sokkal jobb, mint a Honvéd. Ergo a Skënderbeunál is. Persze azért a statisztika még nem juttatja tovább Szakályékat, Korçëban például nem annyira könnyű nyerni: a bajnokságban 13 meccsen hat gólt kapott a szintén piros-fehér együttes és 10-2-1-el zárt. A Debrecen viszont a múlt héten a Szuperkupa-meccsen bizonyította, hogy még Fehérváron is pariban van a Videotonnal. Sőt, úgy lett 1-1 kilencven perc után, hogy egy teljesen szabályos gólt nem adtak meg Kondás Elemér csapatának. A magyar bajnok kész van, készen áll egy kettős győzelemre. Fogadjuk hát meg!

Nem utazott el Albániába a formán kívül lévő Bouadla, az eltiltott Sidibe és a sérült Méyé sem.